banner461
banner195

“Bu İşler Saldım Çayıra Zihniyetiyle Olmaz”

Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemize gelen mülteci sayısının bir çok ilin nüfusundan daha fazla bir hale geldiğine dikkat çekerken, mültecilerin ülkemizde gelişi güzel yerleşiminin önüne geçilmesi gerektiğine dikkat çekti.

 “Bu İşler Saldım Çayıra Zihniyetiyle Olmaz”
02 Aralık 2015 Çarşamba 12:26

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş, Ülkemize gelen mülteci sayısının bir çok ilin nüfusundan daha fazla bir hale geldiğine dikkat çekerken, mültecilerin ülkemizde gelişi güzel yerleşiminin önüne geçilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Ülkemizdeki Mülteci sayısının ürkütücü boyutlara ulaşabileceğine işaret eden BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, “Düşüne Biliyor musunuz?. Ülkemizdeki mülteci sayısı şu an itibariyle Artvin, Nevşehir, Niğde, Aksaray, Bolu, Bilecik, Sinop, Burdur, Yozgat, Erzincan ve Gümüşhane de yaşayan vatandaşlarımızın tümü kadar. Rakam ürkütücü boyutlarda. Bu gidişle yeni akınlarla birlikte rakam hiç kuşkusuz daha da artacak. Canlarını kurtarabilmek için ülkelerindeki savaştan kaçan insanlara kucak açmak elbette insanlık görevidir. Ancak Saldım çayıra Mevlam kayıra zihniyetiyle değil” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.