banner461
banner195

Bu Kez MHP’lilerle Buluşacaklar …

Geçtiğimiz günlerde basına kapalı ve ancak belediyenin basın personelinin girebildiği toplantı ile AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile buluşan Nevşehir Spor taraftarları bu kez Milliyetçi Hareket Partili Milletvekili adayları ile bir araya gelecekler.

Bu Kez MHP’lilerle Buluşacaklar …
01 Haziran 2015 Pazartesi 22:46

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz günlerde basına kapalı ve ancak belediyenin basın personelinin girebildiği toplantı ile AK Parti Nevşehir Milletvekili adayları ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile buluşan Nevşehir Spor taraftarları bu kez Milliyetçi Hareket Partili Milletvekili adayları ile bir araya gelecekler.

02 Haziran 2015 Salı akşamı Nevşehir Ticaret Borsası Konferans salonunda düzenlenecek olan toplantının yine basına kapalı olması muhtemel. Ancak taraftarın siyasilerden ne istediği de doğrusu merak konusu.

Toplantıyı sosyal paylaşım sitesi aracılığıyla Nevşehir Spor taraftarlarına duyuran Genç Meterisliler Taraftar Grubu Başkanı Ahmet Yetişir’in yaptığı açıklamalarda bir hayli ilginç. Zira Yetişir’in ifadelerine göre Milliyetçi Hareket Partisi birinci sıra adayı Mehmet Varol Milletvekili seçilebilmenin ucunda.

Yetişir taraftara bakın nasıl sesleniyor : “Arkadaşlar. Nevşehir spor gündemli toplantımızın ikincisi MHP Nevşehir milletvekilleriyle ve teşkilatıyla olacaktır. Nevşehir de kamuoyunda görünen her an bir Milletvekili çıkaracak konumda yani ucunda duran olarak görünen sayın Mehmet Varol beyle gündemli toplantımız olacaktır, hani bize ve şahsıma bağlı olarak çalışan genç meterisliler sitesinde bizleri eleştirenler var ya yani klavyede kafasına göre yazanlara sözüm bizi bir partiye bağlı olarak görmeyin. Şahsıma kimden bildiri yani toplantı isterse elimizden geldiğince yaparız. Her seçim öncesi bu konu bizleri yoruyor. Bizim duruşumuz bellidir. Nevşehir spor menfaatleri doğrultusunda devam ederiz. Bizim oyumuz kırmızı beyaz. Nevşehir spora. Daha kafasına takılan bir soru filan olursa bu konuda genç meterisliler sayfasında numaram vardır. Şahsımı ara bilgilendireyim anlatayım. Bu kadar şeffaflık. Bizler, biz herkesle yaparız toplantıları ve her kapı hamd olsun bizlere de açıktır. Bunu herkes bu şekil bilsin, anlasın. Sık sık bu durumu artık anlatıp durmayalım.Tarih 02.06.2015 salı günü saat 20.30 da, gene aynı yerde ticaret borsası salonunda olacaktır. Bütün spor sever ve grup arkadaşlarımızı bekliyoruz davet ediyorum. MHP teşkilatı kalabalık şekilde katılacaklardır. Bizlerde kalabalık olmamız gereklidir.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
NEVSEHIRSPORLU - 3 yıl önce
HAYIRDIR NEDEN GELMICEKMIS SN MEHMET VAROL SOYLEDE BILELIM ? BU TARAFTAR GRUBUNUN TEK AMAÇI NEVSEHIRSPOR HERKESLE ESIT MESAFEDELER BUNU BUTUN NEVSEHIRLI SIYASETCILER BILIYOR KAFANI YORMA HALIT !!!
Avatar
halit - 3 yıl önce
ben mehmet varolun yerine olsam gelmem o toplantıya
Avatar
NEVŞEHİR SPOR TARFTARI - 3 yıl önce
pekala nevşehi̇rspor si̇yaset üstü i̇se neden hep bi̇rli̇kte hareket etmi̇yorsunuz bütün parti̇leri̇ hep bi̇rli̇kte toplanti yapilmasini i̇sterdi̇m fakat hersene hükümet parti̇si̇ sanki̇ bi̇zi̇m meselemi̇z gi̇bi̇ aksetti̇ri̇yor sanki̇ nevşehi̇r sporu 13 senede 3. li̇ge veya 2. li̇ge çikardilar
Avatar
Zaten - 3 yıl önce @halit
toplantıyı kendileri istedi herhalde sahaya bir reklam bile koymamışlar ben görmedim ondan başka
yardımı varsa bilemem....
Avatar
fatih - 3 yıl önce
herşey seçim bitene kadar kimse merak etmesin ondan sonra kimse kimsenin yüzünü görmez görmememek için biribirinden kaçar daha bunu alayamayanlara ben ne diyeyim