banner461
banner195

Bu Kez Olmadı

Nevşehir’de belediye başkanları arasında en renkli simalardan biri olan Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Belediye başkanı Hilmi Biltekin, Anavatan Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti derken bu kez aday gösterilmedi.

Bu Kez Olmadı
01 Şubat 2014 Cumartesi 10:05

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de belediye başkanları arasında en renkli simalardan biri olan Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin Belediye başkanı Hilmi Biltekin, Anavatan Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ak Parti derken bu kez aday gösterilmedi.

Anavatan Partisi ile başlayan siyaset arenasındaki girişimlerinde bir dönem belediye başkanlığı görevinde bulunan Hilmi Biltekin, bir dönemlik belediye başkanlığının ardından koltuğu Ak Partili Mesut Baydemir’e kaptırmıştı. Ardından Milliyetçi Hareket Partisinden 2009 Yılı seçimlerinde aday olan ve göreve seçilen Hilmi Biltekin, MHP’den belediye başkanlığı esnasında bu kez Ak Partiye geçiş yapmıştı.

O dönem Ak Partinin kendisine yeniden belediye başkan adaylığı konusunda söz verip vermediği tartışılan Biltekin, ustalık dönemine ulaşamadan aday adaylığı başvurusunda bulunduğu Ak Partiden aday gösterilmedi.

Biltekin’in yerine Ak Parti Tatlarin Kasabasında belediye çalışanı da olan Ferhat Adıyaman’a adaylık görevini verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

Etiketler; #Bu Kez Olmadı

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
başkan - 4 yıl önce
Hilmi biltekin baskanim gene baskan merak etmeyin.
Avatar
Kadir MUMYAKAN - 4 yıl önce
çekirge de 1 siçrar 2 siçrar 3 ncüye ........
Avatar
efsane - 4 yıl önce
hilmi başkan 1 nisanda yine başkan..