banner461
banner195

Bu Saatten Sonra Başkanlık Onu Kesmez !

Nevşehir kamuoyunun en çok merak ettiği konulardan biri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Milletvekilliğine aday olup olmayacağı.

 Bu Saatten Sonra Başkanlık Onu Kesmez !
25 Kasım 2014 Salı 16:49

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir kamuoyunun en çok merak ettiği konulardan biri Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in Milletvekilliğine aday olup olmayacağı.

2004, 2009 ve 2014 Yıllarında yapılan yerel seçimlerde her defasında oyunu artırarak Nevşehir belediye başkanlığı koltuğunda oturmayı başaran, Nevşehir’in tarihinde üç dönemdir belediye başkanlığına seçilen ilk isim olan Başkan Ünver’in bu konudaki suskunluğu süre dursun, Nevşehir’de bazı çevrelerin kendisini aday adaylığına yiten açıklamaları da dikkat çekiyor.

Gazete Manşetlerinde Ünver’in artık Milletvekili aday adayı olması durumunda bakanlık yapabilecek düzeyde olduğunun nakış nakış işlendiği bazı basın yayın organlarındaki bu haberlere bile şimdilik Başkan Ünver sessiz kalıyor.

Son dönemde AK Partili Nevşehir Milletvekilleri ile son derece iyi ilişkiler içerisinde bulunduğu gözlenen Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’in siyasetteki tecrübesi ile “Erken Öten Horoz” hesabı bu sessizliğini aday adaylarının tamamen ortaya çıkıncaya dek sürdürmesi büyük bir ihtimal.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gökan - 4 yıl önce
olsun vekil kurtulalım...
Avatar
saçma - 4 yıl önce
biz onu başkan diye seçtik yarım bırakacaksa niye aday oldu
Avatar
habib - 4 yıl önce
ünverin en büyük düşmanı yine kendisi,kapıldığı kibir ve hırs ayağındaki en büyük pranga
Avatar
akp li - 4 yıl önce
Başkan olsun diye oy verDuk vekil olacaksa niye aday oldu akp kimsenin oyuncağı değildir akp ye zarar veren bunun hesabını pahalı öder
Avatar
AdaM - 4 yıl önce
30 martta %53 alan bir adamın partisi Nevşehir merkezde 10 Ağustos ta %73 alıyorsa bu nasıl bir başarı. Hiç bir seçimi Hasan Ünver kazanmamıştır bence kibiri gururu bırakıp aynaya bakmalı. Tayyip Erdoğan ın rüzgarı ile seçim kazanmaktadır. Şahsi olarak aday olsun ve 500 tane oy alsın dediklerimin hepsini geri alacam.
Avatar
Mehmet - 4 yıl önce
Bağımsız gir de görelim %kaç oy aldığını
Avatar
Mistig - 4 yıl önce
Ilk dogru adimi atmis olur, boylelikle kurtulmus oluruz
Avatar
YAPBOZ HASSAN - 4 yıl önce
BU ADAM YALNIZCA CUMHURBASKANI RTE SAYESINDE BASKAN OLMUSTUR.100 ESNAFA SORSAK SADECE 10 KISI HASAN BASKAN OLSUN DER.AMA AKP NIN YUZDESI AZALMASIN DIYE BU ADAMM BASKAN SECILIYOR.YOK BOYLE BIR ULKE AARKADAŞ. .