banner461

“Bu Şehir Bizim, Sahip Çıkmak Bize Düşer”

Büyük Birlik Partisi Nevşehir İl Başkanı Şerafettin Karataş, Nevşehir’in sorunlarının Nevşehir’de yaşayanlarca sahiplenilmesi gerektiğine dikkat çekti.

banner503
 “Bu Şehir Bizim, Sahip Çıkmak Bize Düşer”
26 Haziran 2014 Perşembe 17:45

banner143
banner134

 “Bu Şehir Bizim, Sahip Çıkmak Bize Düşer”

NEVŞEHİR(MHA) Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Şerafettin Karataş, Nevşehir’in sorunlarının Nevşehir’de yaşayanlarca sahiplenilmesi gerektiğine dikkat çekti.

Karataş, “Şehrimiz Bir Kere çok temiz olmalı. Alt Yapı Sorunu, Trafik Sorunu, Oto Park Sorunu Kaldırım Sorunu yaşanmamalı. Tarihi Eserlerin Tanıtım eksikliği giderilmeli, Kale ve civarındaki tarihi birikimin bir an önce ilimiz turizmine kazandırılması gerekiyor. Yöresel El Sanatlarının Tanıtımı tam olarak yapılabilmeli. Nevşehir’imizin Çok Zengin Mutfağı,  Yöresel Tatları var. Bu değerlerimiz tanıtılmalı. Sosyal Aktivite Eksikliği (Hayvanat Bahçesi, Tiyatro, Panayır, Olimpik Yüzme Havuzu Gibi) giderilmeli. Tüm İlçelerimizde Olan Diğer Tarihi Eserler Ve Doğal Güzelliklerin tanıtımı daha etkin yapılmalı. Milletvekilleri, Valilik, Belediye, Tüm Odalar, Üniversitemiz, Esnaflar, Yerel Basın, Vakıflar arasında bütünlük sağlanmalı. Bu İl Bizim, Sahip Çıkmak Bize Düşer Başkalarına Değil. Bu Sorunların Oluşmasında Hepimizin Hataları, Eksiklikleri Maalesef Oldu. Buna Artık Dur Demek Ve Sorunları Bertaraf Etmeyi Misyon Edinerek Üzerimize Düşen Vazifelerimizi Getirebilmeliyiz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.