banner461
banner195

Bunun adı Vefasızlık! Onu hatırlayan hiç olmadı

Nevşehir siyasetinin bir dönem en aranan isimlerinden biri olan merhum CHP eski Nevşehir İl Başkanı Hüseyin Çetin’i vefatının ardından henüz bir anan olmadı. 

Bunun adı Vefasızlık! Onu hatırlayan hiç olmadı
07 Temmuz 2018 Cumartesi 13:19

banner143
banner134

Nevşehir siyasetinin bir dönem en aranan isimlerinden biri olan merhum CHP İl Başkanı Hüseyin Çetin’i vefatının ardından henüz bir anan olmadı. 
Siyasette de vefa yokmuş dedirten bu durum özellikle 1980 ihtilalinde öldürülen dönemin il başkanı ve milletvekili Zeki Tekiner’in ardından dikkat çekiyor. 
Tekiner’in ailesi tarafından düzenlenen anma programlarıyla onca senedir anılmasına karşın, Cumhuriyet Halk Partisinde iz bırakan isimlerin başında gelen Merhum Hüseyin Çetin’in bir tek anma programıyla dahi anılmaması dikkatlerden kaçmıyor. 55 yaşında hayatını kaybeden Hüseyin Çetin, 25 yıl CHP Nevşehir İl Başkanlığı görevini yürütmüştü. Çetin, evli ve 7 çocuk babasıydı.

Sadece Eski Nevşehir CHP Nevşehir İl Başkanı Bülent Yumuş tarafından 2011 yılında mezarı başında kur'an okutularak aileri için pide dağıtımı yapılmıştı. O tarihten bu tarihe maalsef hatırlayan ise olmadı. 
 


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.