banner461
banner195

“Büyük Afişlerimiz ve Seçim Otobüslerimiz Olmasa da”

Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Türkiye’de seçimin son derece büyük bir adaletsizliğe sahne olduğunu söyledi.

“Büyük Afişlerimiz ve Seçim Otobüslerimiz Olmasa da”
26 Mayıs 2015 Salı 23:45

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi İl Başkanı Ali Doğan Simit, Türkiye’de seçimin son derece büyük bir adaletsizliğe sahne olduğunu söyledi.

İktidar partisinin devletin imkanlarını kullanırken, diğer bir çok siyasi partinin kendi imkanları ile seçimde yarışmak durumunda kaldıklarını söyleyen Saadet Partisi İl Başkanı Simit, şu ana kadar yaptıkları seçim çalışmalarında halkın Milli İttifakın Nevşehir’deki adaylarını bağrına bastığını dile getirdi.

7 Haziran’da meclise gireceklerine inandıklarını söyleyen İl Başkanı Ali Doğan Simit, “Bizim büyük büyük afişlerimiz ve seçim otobüslerimiz olmasa da Allah’ın izniyle halkımız bizimle beraber. Herkes bizi bağrına basıyor. Şu ana kadar Milli ittifakın Nevşehir’deki adaylarımızla birlikte şehrin % 90’ını gezdik. Allahın izniyle 7 Haziran’da bunu göreceğiz. Meclise gireceğiz. Türkiye’nin düzelmesi için elimizden gelenin en iyisini yapacağız” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kasım - 3 yıl önce
hadi ordan derdi sana erbakan hoca olsaydı rahmetli hadi ordan
Avatar
GELİR - 3 yıl önce
devlet yardımı yok nerden geliyor acaba..?peki otobüs olsa ne olacak acaba yıllardır her seçimde
i̇ktidarız diyorsunuz sonuç hep olumsuz ve hüsran