banner461

Büyükelçiler Buluşması Nevşehir'de yapılacak... 

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya'yı makamında ziyaret etti.

banner503
Büyükelçiler Buluşması Nevşehir'de yapılacak... 
21 Mart 2019 Perşembe 20:46

banner143
banner134

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı, bir dizi ziyaret ve bazı temaslarda bulunmak amacıyla gittiği İstanbul´da, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya'yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Nevşehir Kapadokya bölgesine yönelik turizm hareketinin artırılması yönünde sürdürülen çalışmalar hakkında, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur.

Türkiye'de Görev Yapan Yabancı Büyükelçiler, Nevşehir'de Buluşacak

Türkiye'de Görev Yapan Yabancı Büyükelçiler, Nisan ayında Nevşehir Kapadokya'da buluşacak.

AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı: "Hayalleri gerçeğe dönüştürmek adına‬ Dur durak bilmeden,‬ Aşkla Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya'yı ziyaret ederek, Nevşehir'i ve Şehrin Turizmini konuştuk.

Başkandan,‬ Turizm sezonu başlarken, Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Nevşehir Kapadokya bölgemizin pazarlanması konusunda destek sözü aldık. Ayrıca,19 Nisan'da  da Nevşehir Belediyemiz önderliğinde Yabancı Büyükelçiler ile beraber Kapadokya'da toplantı yapılacağınında sözlerini aldık" dedi...‬ 

TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya'da: 'Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ile bir araya geldik. Görüşmemizde Nevşehir’in Kapadokya başta olmak üzere doğal güzellikleri ve turizm potansiyeli hakkında sohbet ederek, bu bölgedeki problemlerin çözümü hakkında istişarede bulunduk.' dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.