banner461
banner195

Buyurun buradan Yakın” Hesabı

Daha düne kadar SP-BBP ittifakının yanında Nevşehir Devlet Hastanesinde ziyaretlere katılan BBP eski Merkez ilçe başkanı ve yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkan adayı olan Sağlamkardeş’in istifası dikkat çekici

Buyurun buradan Yakın” Hesabı
03 Haziran 2015 Çarşamba 16:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Daha düne kadar SP-BBP ittifakının yanında Nevşehir Devlet Hastanesinde ziyaretlere katılan BBP eski Merkez ilçe başkanı ve yerel seçimlerde Nevşehir Belediye Başkan adayı olan Sağlamkardeş’in istifası dikkat çekici.

AK Parti saflarına katılan ve BBP’den istifa ettiğini açıklayan Fatih Sağlamkardeş edinilen bilgiye göre Merkez ilçe başkanlığı görevinde bulunduğu, Nevşehir Belediye Başkan adaylığını kendisine layık gören partisine bir istifa dilekçesi bile göndermemiş. Üstelik iddia ettiği gibi kendisi disiplin kurulu üyesi filan da değil.

Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız BBP İl Başkanı Şerafettin Karataş, Sağlamkardeş’in parti yönetimlerinde herhangi bir görevi olmadığını, kendisine de parti üyeliğinden istifa ettiği yönünde bir istifa dilekçesinin ulaşmadığını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.