banner461
banner195

Çağdaş Uygarlıklar Seviyesinin Üzerine Çıkmak Kaliteli Eğitimle Mümkün

Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Türkiye’yi çağdaş uygarlıklar düzeyinin üzerine çıkarabilmenin ancak kaliteli bir eğitimle mümkün olacağını söyledi.

Çağdaş Uygarlıklar Seviyesinin Üzerine Çıkmak Kaliteli Eğitimle Mümkün
18 Eylül 2013 Çarşamba 11:15

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti İl Başkanı Kazım Sunar, Türkiye’yi çağdaş uygarlıklar düzeyinin üzerine çıkarabilmenin ancak kaliteli bir eğitimle mümkün olacağını söyledi. 
Sağlıklı ve mutlu nesil yetiştirmek için öncelikle anne-babalara, ardından da okul yöneticilerine, öğretmenlere, okul-aile birliklerine ve çocuk eğitimiyle ilgili herkese önemli görevler düştüğüne değinen Ak Parti İl Başkanı Sunar, “Eğitimde alınacak mesafe, gelişme ve ilerlemeler, her alanda uluslararası rekabetin en önemli göstergelerinden biridir. Türkiye’yi çağdaş uygarlıklar düzeyinin üzerine çıkarabilmek, ancak kaliteli bir eğitimle mümkün olacaktır. Hükümet olarak bütçeden en büyük payı eğitime ayırarak, çocuklarımızın haksız rekabete maruz kalmadan eğitimlerini tamamlamaları ve geleceğe eksiksiz hazırlanmaları için bütün imkanları seferber etmekteyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, 2013-2014 eğitim-öğretim yılında geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, fedakar öğretmenlerimize emanet ediyor; yeni eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz ve ailelerine, fedakar ve onurlu mesleği temsil eden saygıdeğer öğretmenlerimize ve tüm Nevşehirli hemşerilerimize hayırlı ve uğurlu olmasını dileriz. Başarı dileklerimi ve saygılarımı sunarım” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.