banner461
banner195

Çakır’dan İlginç Anket Açıklaması

Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır, şu ana kadar kamuoyunda duyulmamış bir anket sonucunu ilk kez bir ziyaret esnasında dillendirdi.

Çakır’dan İlginç Anket Açıklaması
14 Mart 2014 Cuma 14:50

banner143
Çakır’dan İlginç Anket Açıklaması
İlgili Galeriye Git
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır, şu ana kadar kamuoyunda duyulmamış bir anket sonucunu ilk kez bir ziyaret esnasında dillendirdi.

Bazı kesimlere göre il merkezinde Ak Partinin tekrar belediye başkanlığını kazanması çok büyük bir olasılık. Bazılarına göre Milliyetçi Hareket Partisi bu dönem Mehmet Varol ile ipi göğüsleyecek. Bir başka kesime göre ise Ak Parti ile MHP arasında nefes nefese bir yarış var il merkezinde.

Bütün bu tahminlere Saadet Partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır yepyeni bir boyut kazandırdı. Bugünlerde Valilik karşısındaki işyerlerini ziyarete koyulan Saadet Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan adayı İbrahim Çakır ve beraberindeki partililer özel bir dershaneyi de ziyaret etti.

Burada sohbet esnasında şu ana kadar kamuoyunda duyulmamış bir anket sonucunu açıklayan Saadet Partisi Nevşehir Merkez Belediye Başkan Adayı İbrahim Çakır, Nevşehir merkezinde Saadet Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisinin yarıştığını dillendirdi.

Hemen hemen bütün ziyaret noktalarında Saadet Partisinin bu seçimlerde sürpriz yapacağından bahseden Çakır’ın bu iddiası il merkezindeki seçim tahminlerine bir başka bakış açısı kazandırıyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Er - 4 yıl önce
Boş anket milli görüş MHP kol kola sanırım
Avatar
yasin - 4 yıl önce
He yav he he
Avatar
hasan - 4 yıl önce
Bölücülühü sevmiyoruz
Avatar
sayın çakır - 4 yıl önce
havalar sıcak degılkı kafasına güneş gecmıs desek