banner461
banner195

Çalış Belediye Başkanı Özer, Aday Olmayacağını Açıkladı

AK Parti'li Çalış Beldesi Belediye Başkanı Alpaslan Özer, yerel seçimlerde yeniden aday olmayacağını açıkladı.

Çalış Belediye Başkanı Özer, Aday Olmayacağını Açıkladı
09 Kasım 2018 Cuma 22:00

banner143
banner134

Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Çalış Beldesi Belediye Başkanı Alpaslan Özer,  "31 Mart 2019'da yapılacak olan Yerel Seçimlerde yeniden aday olmayacağını açıkladı

31 Mart 2019 seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan Çalış Belediye Başkanı Alpaslan Özer, FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında; "Özel işlerimin yoğunluğu ve tamamen kendi isteğim doğrultusunda almış bulunduğum karar doğrultusunda, mensubu olmakla onur duyduğum AK Parti'nin tercihi, gayreti, halkımızın teveccühü ile sürdürmüş olduğum bu onurlu görev için önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden aday olmayacağım.

Ama yine siyasetten kopmayacağım ve Siyasete İl genel Meclis üyesi olarak devam etmek istiyorum.  Davama her zaman hizmete devam edeceğim. 2009 dan bu yana bizlere desteklerini esirgemeyen, geçmişten bugüne AK Partili Milletvekillerimize, Valilerimize, kader birliği yaptığım tüm çalışma arkadaşlarıma, Belediye ekibime ve tüm Çalış halkımıza teşekkür ediyorum. Hepsinden haklarını helal etmelerini istiyorum. Allah kısmet ederse davama İl genel Meclis üyesi olarak devam etmek istiyorum." dedi. 

Özer, "31 Mart 2019 tarihine kadar görevimin başındayım. Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi; tevazu, samimiyet ve gayret ile önce millet, önce memleket diyerek partimin adayının kazanması için çalışacağım" diye konuştu.

Bizde www.fibhaber.com olarak Değerli Başkanımız Alpaslan Özer'e hizmetleri için teşekkür ediyor, kararı doğrultusunda yeni yaşamında başarılar diliyoruz.
 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.