banner461
banner195

Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Ödemiş Türk Parlamenterleri Vakfı’nı ziyaret etti.

Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Ödemiş Türk Parlamenterleri Vakfı’nı ziyaret etti.

Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı  Ödemiş Türk Parlamenterleri Vakfı’nı ziyaret etti.
28 Kasım 2013 Perşembe 13:01

banner143
banner134

 Sıcak bir ortamda geçen görüşmede Bekir Ödemiş, Vakıf Başkanı Özer Gürbüz’ün yanı sıra eski Turizm Bakanı İrfan Gürpınar, eski Sanayi ve Ticaret Bakanı Hasan Akyol, eski Adana Milletvekili Coşkun Bayram ile de görüştü. 

Beki Ödemiş’i Ürgüp Belediye Başkanlığı döneminde yakından takip ettiklerini söyleyen Gürbüz, Ödemiş’in “Kayakapı, Ürgüp Cumhuriyet Meydanı” gibi uluslararası anlamda ses getiren ve beğenilen projelerine dikkat çekerken Bekir Ödemiş’in Çankaya’da da iyi ve nitelikli projelere imza atacağından eminiz, dedi.

Çankaya Belediye Başkan Aday Adayı Bekir Ödemiş ise ; Ürgüp Belediye Başkanlığım döneminde yakın desteklerini gördüğüm, devlet deneyimlerinden yararlandığım değerli devlet adamlarını ziyaret etmekten onur duydum. Benim için bu ziyaret aydınlatıcı nitelikte oldu, dedi. 

Bekir Ödemiş son olarak ; Çankaya Belediye Başkanı seçildiğim takdirde, CHP çatısı altında ülkemize uzun yıllar hizmet etmiş değerli devlet adamları ile sürekli işbirliği içinde olmayı istiyorum, dedi.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.