banner461
banner195

Çankaya İçin Ödemiş'e Tam Destek

Ürgüplüler Turizm Tanıtma Kültür ve Dayanışma Derneği Ankara dan CHP Çankaya Belediye Başkan Aday adayı Sayın Bekir Ödemiş'i seçim ofisinde ziyaret etti.

Çankaya İçin Ödemiş'e Tam Destek
25 Kasım 2013 Pazartesi 18:39

banner143
banner134

Bir  dönem önceki Ürgüp Belediye Başkanı ve Ankara dan CHP Çankaya Belediye Başkan adayı adayı Sayın Bekir Ödemiş i ziyaret eden Ürgüplüler Turizm Tanıtma Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı yönetim kurulu üyeleri Yerel seçim sürecinde Sayın Bekir Ödemiş e başarılar dilerken,Derneğimiz ve  Ankara da ki tüm hemşeriler olarak kendilerinin tam destekçileri olduklarını ifade ettiler.

Gurbette Anadolunun Ürgüp ve Nevşehirlinin sesi olacağını Çankaya nın hakettiği hizmetlerin ancak Ödemiş ile mümkün olacağını belirttiler.


Bekir Ödemiş te ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine destek ve teveccühleri nedeniyle teşekkür etti.

Ödemiş, bilgi birikim, tecrübelerimizi ve Enerjimizi Çankaya için kullanmak için kadrolarıyla birlikte hazır olduğunu ve  inşallah hakkımızda hayırlısı olur dileğinde bulundu.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Zekai Ulusoy - 5 yıl önce
Sayın başkanımıza destek ve herzaman yanındayız. Başarılarını dileriz.
Avatar
nevsehirli bu konuda parti gozetmemelidir - 5 yıl önce
Sayın başkanıma çankaya hizmeti yakīşır..chp sayīn başkanı değerlendirmeli. Nevşehir.chp il ve ilce teşkilatlarīmīz. Genel merkezde konuyla ilgili kamuoyu oluşturrmalıdīr
Avatar
Gurbetin Ali'nin oğlu - 5 yıl önce
hemşehrimize başarılar. ama yedirirlermi çankaya'ya hep beraber göreceğiz.