banner461
banner195

“Çankaya'ya gönülden talibim ve görevimi gönülden yapacağım“

Adaylar konuşuyor programının stüdyo konuğu olan CHP çankaya belediye başkan aday adayı Bekir Ödemiş; 28 aday adayının talip olduğu çankaya da tüm aday adaylarına başarılar diledi.Ortak hedeflerinin Çankaya'yı daha ileriye taşımak olduğunu ekledi.

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

11 Ekim 2013 Cuma 14:56

banner143
banner134
 CHP Bir İlke İmza Attı....

    CHP ilk kez tüm a. adaylarına zorunlu bir eğitim programı getirdi.Bu eğitimi tüm a.adayları alıyor ve yerel yönetim derslerini partimin verdiği görev üzerine ben veriyorum.

''Yerel Yönetim, Yerinden Yönetim''

      1998 yılına ait bir çalışma olan kitabın ''Yerel Yönetim Yerinden Yönetim'' yazarı sayın Bekir ÖDEMİŞ;''40 yıldır Çankaya da yaşıyorum ve belediyecilik tecrübe,birikim ve donanımıma güveniyorum.Bu birikimimi Çankaya halkına hizmet olarak vermek ve vizyonu olan bir hizmet anlayışını taşıdığımı göstermek istiyorum''dedi.Geçmiş dönemlerde iki kez Ürgüp belediye başkanlığı görevini de üstlenmiş olan Ödemiş, vizyon projelerine imza attığını altını çizerek belirtti.

Belediye Başkanlığı Gönül İşi...

       ''Belediye canlı bir organizmadır,yaşar.Dolayısı ile istekler ve beklentiler bitmez.Her dönem gelişim için bir fırsattır.1 milyon nüfuslu Çankaya meclisin,bakanlıkların ve 12 üniversitenin bulunduğu kritik bir ilçe.Bu potansiyel iyi değerlendirilirse,Çankaya ya vizyon katacak çok büyük işler çıkar.Belediye başkanı, ailenin bir parçası olarak görmeli kendini.Güleryüz,samimiyet ve ulaşılabilirliği önemsiyorum.Yaptığınız işi gönülden yaparsanız ancak başarılı olursunuz.Ben Çankaya ya gönülden talibim....''

CHP Ankara Büyükşehir Belediyesini de Kazanacak....

     "Çankaya belediye başkanı olursam,büyükşehir belediyesi ile de uyum içerisinde çalışacağıma söz veriyorum,çünkü;CHP Ankara Büyükşehir Belediyesini de kazanacak...."

Kaynak:Haber24
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.