banner461
banner195

Çatlı’yı pkk’mı öldürttü…

Nevşehirli Abdullah Çatlı’nın Susurluk kazasındaki soru işaretleriyle dolu sır ölümü özellikle son pkk saldırılarıyla birlikte yepyeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Türkiye kamuoyunda ilk defa FİB Haber Merkezi tarafından yaptığımız araştırmalar sonrasında ortaya atılan bu iddia kamuoyunda çok konuşulacak çok tartışılacak.Bu haberi Her Türk ve Her Kürt kardeşlerimiz mutlaka okumalıdırlar...

Çatlı’yı pkk’mı öldürttü…
07 Eylül 2012 Cuma 15:03

banner143
banner134

 Nevşehirli Abdullah Çatlı’nın Susurluk kazasındaki soru işaretleriyle dolu sır ölümü özellikle son pkk saldırılarıyla birlikte yepyeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi. Türkiye kamuoyunda ilk defa FİB Haber Merkezi tarafından yaptığımız araştırmalar sonrasında ortaya atılan bu iddia kamuoyunda çok konuşulacak çok tartışılacak.

Abdullah Çatlı gerçeği...
Bir çok konuda onu  başrollerde gördüğümüz Nevşehirli Abdullah Çatlı nın da Susurluk komisyon başkanı Mehmet Elkatmış’ın da Nevşehirli olması hakikaten ilginç bir tesadüf….Aslında bu konunun uzmanları ve bilirkişileri içinde Eski Nevşehir Milletvekili Mehmet Elkatmış'ın olduğu bir gerçek.Elkatmış sırlarını açıklarmı açıklamazmı bilinmez ama bu konuda kitap yazacak kadar gerçek bilgilerle dolu olduğunu tahmin edebiliyoruz.
Şimdi hızlı bir giriş yapalım:

Aradan 16 yıl geçti. Buna rağmen, Susurluk Kazası'nın ardında saklı büyük sır bir türlü ortaya çıkarılamadı.

Çatlı özellikle Devlet tarafından kendisine yeşil pasaport çıkartılarak,Mehmet Özbay kimiği verilen ve O dönemlerde Türkiye nin şimdiki pkk  baş belası gibi büyük sıkıntısı olan ASALA gizli ermeni terör örgütünün yok edilmesinde çok büyük roller istlenmişti.

Türk Diplomatlarını katleden Ermeni Terör Örgütü ASALA’yla ve pkk ile olan mücadelesini ve Abdullah Çatlı yı bakın Nevşehirli hemşerimiz Rahmetli Abdullah Çatlı’nın kızı Gökçen Çatlı nasıl ifade ediyor.

"Türk milletine yıllarca kan kusturan Ermeni ASALA çetesini yok eden tabancaydı. Peşkeş çekmek isteyen kızıl çetelere karşı mücadele bayrağını yükselten yiğit savaşçıydı

Abdullah Çatlı bu ülkenin tarihine adı altın harflerle yazılan bir lider olmuştur.

Geçmişte bazı art niyetli çevrelerce Ermeni terör örgütü ASALA ile mücadelesi inkâr ediliyordu. Ancak günümüzde örgütle mücadelesi kurum ve kuruluşlar tarafından da kabul edilir hale geldi.

Bundan sonra da ASALA'nın devamı olan PKK ya karşı mücadelesi kabul edilecektir. Babam Çatlı 1990 lı yıllarda PKK 'ya karşı büyük bir mücadele vermiştir. Babamın kurduğu çekirdek kadro Türkiye dışında cengaverce göğsümüzü kabartacak şekilde PKK'ya karşı büyük bir mücadele vermiştir diyor..."

Asala ermeni terör örgütü ile pkk terör örgütü arasında çok sıkı bir bağın olduğunu TBMM Meclis Başkanı Cemil Çiçek te açıkca ifade ediyordu...

Ermeni terör örgütü bugün kü uzantısı ile pkk için Abdullah Çatlı tam bir baş belasıydı. Acaba Çatlı’yı Susurluk kazası süsü vererek öldüren kendisine büyük kin ve nefret duyan Asala uzantılı pkk mıydı?

Bir diğer kaynağımızda da şu çok önemli ipuçları pkk-Asala akrabalığını ortaya koyuyordu.

Abdullah Öcalan Kürt değil ERMENİ dir...

PKK Marksist Ermeni bir örgüttür. Abdullah Öcalan'ın babası Ermenidir. Amarlı Köyü, eski bir Ermeni yerleşim birimidir. Abdullah Öcalan'ın aile içindeki asıl adı "Artin Agopyan" dır. Ayrıca A. Öcalan, Kürtçe de bilmiyor. 


Bu nedenle PKK'nın Komutan düzeyinde olanları Ermeni, dağda ölen ayak takımı Kandırılmış Kürt'tür. 


Cezaevinde yatarak çıkan bir PKK'lı ile sohbet esnasında bana bazı şeyleri itiraf etti;

1980'lerde 51 Elçimizi Şehit eden ASALA, Abdullah ÇATLI ve ekibi tarafından susturulunca, PKK ile işbirliği yaparak, eylemlerini Türkiyenin doğu kesimine kaydırarak, hem Kürt haklarını savunur göründüler, hem Kürt öldürmeye başladılar.

 

_Son zamanlarda isminin sonuna “Yan” yazan Kürtseverler türedi. Öncelikle Kürtlerde sonu "Yan" ile biten isim olmaz. Bakıyorum Şiwan Serciyan adını kullananlar var. Benim bildiğim Ermenilerde "Yan" ile biten isimler olur. Koçaryan, Fıstıkçıyan gibi isimler Ermeni isimleridir. Bu isimleri taşıyanlar gerçekten Kürtler mi merak ediyorum?

 

_Çünkü gerçek bir Kürt, KURT TÜRKLERİden olduğu için KURT KANI taşıdığı için bölücülük yapmaz ve Türk düşmanlığı yapmaz. Eğer bölücülük yapıyorsa, “ben Türk olacağıma, Ermeni olmayı tercih ederim” diyorsa, araştırın onun soyu Kürt çıkmayacaktır. O soyunu Kürt zannetse de, sadece “Kürtçe bilen Ermeni” olduğu meydana çıkacaktır. Çünkü kan Ermeni'den yana çekecektir.

 

PKK Marksist Ermeni bir örgüttür. Abdullah Öcalan'ın babası Ermenidir. Amarlı Köyü, eski bir Ermeni yerleşim birimidir. Abdullah Öcalan'ın aile içindeki asıl adı "Artin Agopyan" dır. Ayrıca A. Öcalan, Kürtçe de bilmiyor.

 

Bu nedenle PKK'nın Komutan düzeyinde olanları Ermeni, dağda ölen ayak takımı Kandırılmış Kürt'tür.

 

Cezaevinde yatarak çıkan bir PKK'lı ile sohbet esnasında bana bazı şeyleri itiraf etti;

 

“Evet doğru, bir Ermeni komutan benim yanımda bir Kürt arkadaşımı öldürdü. Ne suçu vardı, neden öldürdün, dediğim zaman, O; “Onun Müslüman olması benim için yeterli. Bir Müslüman eksilmiş oldu ya”. Dedi. Ben bu işte Ermeni Parmağı olduğunu görünce, bunun üzerine örgütten ayrıldım”

 

Ölü olarak ele geçen bazı cesetlerin Sünnetsiz çıkması da bunların Ermeni olduklarını göstermektedir. Kürtler Müslüman, bu nedenle Kürt Çocukları arasında Sünnetsiz kimse olamaz.

 

_ Ayrıca PKK Komünist- Marksist- Ateist ve Allah'a- Dine inanmayan, Dini bir Uyuşturucu Afyon olarak gören bir örgüttür.

 

Yani bu savaşta Kürtler ölecek, Zafer Ermenilerin olacak... Çünkü Ermeni araştırmacı Johannes Lepsius;

 

"Gecekondu bir Kürt devleti kurulmadan, Büyük Ermenistan kurulamaz"

 

diyor.

 

_Hem şahsen ben PKK sempatizanı biri olsam, böyle korkak, her şeyi bülbül gibi Türk makamlarına anlatan, hatta; "benim anam da Türk, Türk Devleti ne isterse yaparım." diyen, uçakta tirtir titreyen, korkak ve yalaka bir liderin peşinden gitmem.

 

_PKK'nın elindeki haritada, daha önce Ermeni öldüren Kürt köylerinin isimleri işaretlidir.

 

Örgüt elemanı köye giriyor ve öncelikle Ermeni öldüren eve misafir oluyor, Kürtçe konuştuğu için ev sahibi ona güveniyor ve hürmet ediyor, birkaç saat sonra PKK'lı ev sahibine bir soru yöneltiyor;

 

“Dayı siz buralarda hiç Ermeni öldürdünüz mü?”

 

PKK'lı Kürtçe konuştuğu için, ev sahibi ona güvenerek, nerede ve nasıl öldürdüklerini detayları ile anlatıyor. Gece yarısı PKK militanları kalkıp giderken;

 

“Dayı, sen kendi ağzınla Ermeni öldürdüğünü itiraf ettin, ayrıca şahit'e gerek yok.” diyor ve;

 

“Aha işte Ermeni öyle öldürülmez, böyle öldürülür!”

 

diyor ve ev halkını tarayarak öldürüyor.

 

Beşikteki çocuğa kadar öldürmesinin nedeni, hem Ermeni İntikamının alındığı Kürtlerce bilinmesin diye şahit bırakılmıyor, hem de beşikteki çocuğa kadar öldürüyor, Kürtlerden 1915 'lerin intikamını alıyor.

 

PKK, doğuda Kürtleri göçe zorlamakla, bilinçli olarak doğudaki Kürt nüfusunu azaltma yoluna gidiyor ve ileride olabilecek bir oylama ile, bu toprakların bir ilhak sonucu Ermenistan'a bağlanabilmesi için zemin hazırlıyor.

 

_ Peki bu Hristiyan dünyası, 93 harbinde Ermeniler tarafından öldürülen bir milyon Kürt için neden insan hakları demedi?

 

Ne zamanki 1915 lerde eli silah tutan Kürtler cepheden dönerek, Ermenilerden intikam almaya başlayınca, Hristiyan dünyası "Soykırımdan" söz etmeye başladı.

 

Hemen “Berlin Anlaşmasını” Osmanlı'ya imzalattırarak,

 

“Ermenileri Kürtlerden Koruma Görevi Osmanlı Türküne verilmiştir.”

 

diye bir madde koydurdu. Bu maddeye göre Osmanlı Ermenileri Kürtlerden korumaya çalıştı.

 

Bu maddeden dolayı, göçmek istemeyen Ermeniler, Türk Devletine Yağcılık olsun diye özbe öz Türk Soy isimleri aldılar. Bu nedenle doğuda Türk, Öztürk, Asiltürk gibi soy isimleri alanları incelemeye almak lazımdır.

 

Dün Kürtlerden korunmak isteyen Ermeniler, bu gün Kürtsever oldular.

 

_Dün Kürtlerin feryatlarını duymayan Hristiyan dünyası, bu gün ne oldu da "Kürtsever" oldu. Çünkü kullanacak keriz buldu da ondan. Kısacası; “alavere, dalavere Kürt Memet nöbete...” Ermeni PKK'ya göre Kürt de ölse kardan Türk de ölse kardan...

 

_Bu Sözde Kürt Milliyetçisi geçinen PKK'lılara soruyorum;

 

“Madem Kürtleri çok seviyorsanız, 1876-78 yıllarında, 93 Harbinde, Ermeniler Ruslarla birlikte Bir Milyon Kürt ve Türk öldürdüler. Öncelikle bu soykırımın hesabını Ermenilerden, o sizi Marksist eden Ruslardan sorun”

 

dediğimiz zaman,

 

“böyle bir soykırım olmamıştır, biz hatırlamıyoruz.”

 

diyorlar ve “Baba Katili olan Ermenilerle işbirliği yapıyorlar.” Doğuda çıkan toplu mezarların baba-dedelerine ait olduklarını görmezlikten geliyorlar. Bu kadarına da enayiliğin danıskası derler.

 

Aslında bilinçli olarak “Türk-Kürt Soykırımından” habersiz görünen PKK'lılar, Kürtler için çok müteessir olmamakla, Ermeni olduklarınında açığını veriyorlar.

 

_ Ermeni PKK ve ASALA, Batıyı Türkiye'nin üzerine göndererek, bu haklarını almak ve bölünmeyi hızlandırmak istiyor.

 

Eğer batı daha çok Türkiyenin üzerine gelmeye devam ederse, Türkiye;

 

"ben soy kırım yapmadım, o zaman oralarda Kürtler oturuyordu, eğer yaptıysa Kürtler yapmıştır, gidin Kürtlerle kozunuzu paylaşın"

 

derse, Kürtler suyu kesilmiş balık gibi ortada kalırlar.

 

Fakat Türkiye hala Kürtleri kendinden ayrı görmediği için böyle bir kelime kullanmıyor. Aslında Ermeniler, asıl düşmanlarının Kürtler olduklarını biliyorlar. Ermeni PKK da bu nedenle doğuda Kürt öldürerek, temizlik harekatı yapmaktadır.

 

Jonannes Lepsius anılarında;

 

"Ermenilerin Türklerle toprak, Kürtlerle kan davası vardır"

 

diyor. Bir çok nedenden dolayı Ermeni Terör Örgütü PKK, Kürtleri temsil edemez. Takdiri sizlere bırakıyorum.


FİB Haber Merkezi Araştırdı.

   -Varan 1- 

İşte bu soru işaretini akıllara getiriyor ve şimdide Asala ile pkk bağlantılarını asıl meselenin Kürt-Türk kavgası değil bu oyunun birer parçası olarak nasıl kullanıldıklarını amaçları Türk ve Kürt ebedi dostluğunu tüm gerçekleri bütün çıplaklığı ile sizlerle paylaşıyoruz.Yazımızın ikinci bölümü Varan2'yi mutlaka okumalısınız.

Şu asla unutulmamalı ki ,Birlik ve beraberliğimizi bozmaya bundan öncede olduğu gibi bundan sonrada asla kimsenin gücü yetmeyeği gibi, Göklerden Ay Yıldız Bayrağımız Minareden Ezanımız asla inmeyecek.Bu büyük ülke ilelebet payidar kalacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mehmet kıran - 4 yıl önce
bütün görüs ve dusuncelerinde haklisin kardesim ermenistanin turkiye ile toprak sorunun cozumunde asala pkk ile oynamaya dewam edecektir