banner461

Çavdar'dan Kadir Gecesi Mesajı

Nevşehir'in Derinkuyu ilçesine bağlı Yazıhüyük Belediye Başkanı Cengiz Çavdar, Kadir Gecesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

banner503
Çavdar'dan Kadir Gecesi Mesajı
23 Temmuz 2014 Çarşamba 13:09

banner143
banner134

 "Kadir Gecesi, Cenab-ı Allah (c.c) tarafından Kur’anı Kerim’in indirilmeye başlandığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği, bin aydan daha hayırlı mübarek bir gecedir.

Her sene Yüce Allah'tan bir bağış,Hz. Peygamber'den bir armağan olarak gelen bu mübarek gecede, güzel vatanımızda birlikte yaşadığımız bütün kardeşlerimiz, ülkemizin yakın ve uzak çevresinde bulunan ve felaketlerle boğuşan İslam Aleminin bütün Müslümanları için sevginin, barışın ve huzurun hakim olması en büyük dileğimdir.
Bu mana ikliminde gönüllerimizi saflaştırmak, feyz, bereket ve güzelliklerden istifade etmek, bizim bu güzel geceyi en iyi şekilde değerlendirmemiz sonucunda elde edeceğimiz kazanımlar olacaktır.
Bu duygularla, aziz milletimizin ve İslam aleminin ve Yazıhüyüklü hemşerilerimizin  Kadir Gecesi’ni tebrik ediyor, bu gece yapacağımız dua ve ibadetlerin, insanlığa barış, huzur ve sağlık getirmesine vesile olmasını Cenab-ı Allah’tan (c.c)’tan niyaz ediyorum."


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan köksal - 6 yıl önce
sizinde kandiliniz mübarek olsun başkanım.allah razı olsun