banner461
banner195

Çavuşoğlu dan SÜPRİZ Veda …

Başarılı çalışmaları ve kişiliği ile Nevşehir in taraflı tarafsız hemen her kesimin büyük takdir ve saygınlığını kazanan Acıgöl İlçe Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu Yerel seçim süreci hızla ilerlerken aldığı karar Nevşehir Siyasi kulisinde şok etkisi yarattı.

Çavuşoğlu dan SÜPRİZ Veda …
28 Ekim 2013 Pazartesi 14:22

banner143
banner134
Başarılı çalışmaları ve kişiliği ile Nevşehir in taraflı tarafsız hemen her kesimin büyük takdir ve saygınlığını kazanan Acıgöl İlçe Belediye Başkanı İsmail Çavuşoğlu Yerel seçim süreci hızla ilerlerken aldığı karar Nevşehir Siyasi kulisinde şok etkisi yarattı.

ACIGÖL DE sürpriz gelişme...

Yılın En İyi Belediye Başkan Ödüllerinin her daim en iddialı ismi olarak gösterilen Acıgöl de AK Partiyle iki dolu dolu başarılı işlere imza atarak İlçede vatandaşların büyük takdir ve sevgisini kazanan İsmail Çavuşoğlu FİB Haber Merkezimize yaptığı özel açıklamada;İki Dönem Gururla takdığım AK Parti Rozetimi bundan böyle Gönlümde taşımaya ve Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan a olan büyük sevgi ve saygımın neticesinde Siyaset kanalıyla doğduğum topraklara ve Acıgöllü değerli hemşerilerime görevim boyunca hizmet adına elimden gelen her şeyi yaptığımı düşünerek artık yeni isimlerin önünü açmak adına Belediye Başkanı olarak Aktif Siyasete güzel bir yerde nokta koymayı Ailemle birlikte aldığımız karar neticesinde uygun görmüş bulunuyorum.Acıgöl ilçemize hizmet etme onuru ve şansı yaşadığım için öncelikle destek ve oylarıyla teveccüh gösteren Tüm Acıgöllü hemşerilerimizden ve bu süreçte ihmal ettiğim Ailemden haklarını helal etmelerini istiyorum.AK Partime sıradan bir vatandaş olarak en kalbi duygularımla bundan böyle hizmet etmeye çalışacağım ve Partimizin ilçemiz için uygun gördüğü Adaya elimden gelen tüm desteği vereceğimi belirtmek isterim.

Bu kararı 2014 Yerel seçimler öncesinde uzunca bir zamandır düşünüyordum kendi iradem ve Aile Meclisimizle birlikte uzun uzun düşünüp almış bulunuyorum.Hamd olsun ifa ettiğim görev boyunca,Her zaman Acıgöl menfaatleri adına ve bu kutsal sorumluluk bilinciyle hassas davranmaya çalıştım bu konuda çok şükür gönlüm hep rahat,Başkanlık görevim süresince alınan bütün kararları İlçemin menfaatleri adına almış bulunduğum için eğer ki kırdığım incittiğim insanlardan da haklarını helal etmelerini istiyorum.

 

Şunu ifade etmeliyim ki,Belediye Başkanlığım süresince  Hep Milletimin emanetini namusum gibi korudum şimdide zamanı geldiğini düşenerek bu kutsal emaneti teslim etmeyi düşünerek 2014 Yerel seçimlerinde aday olmayacağımı FİB Haber Merkezi ile Kamuoyuna duyuruyorum.

Yine bu vesile ile Halkımız Ülkemiz adına büyük önem arz eden 2014 Yerel seçimlerinin bu bilinçle Ülkemiz şehrimiz Acıgöl ilçemiz ve Milletimiz adına hayırlı uğurlu olmasını istiyoruz. Allah izin verirse inşallah AK Partiyle Durmak yok yola devam dedi…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
D. ASLAN - 5 yıl önce
Acıgöl için çok büyük bir kayıp.. sayın başkan yasalarla sahip olunan hakların herkes tarafından kullanılmasının sağlayan ve hak ve hukuka uygunluk, hakkı gözetme: adaletli davranma konusunda örnek bir insandı makamına hizmet etmiş. bu memleketin nadir evlatlarından biriydi. bu karar ailesinin ve kendi kararıysa saygı duyarım. eğer birilerinin bir menfaat uğruna bir fidanı. ve bir hizmet erini yok etme çabası ise yazıklar olsun.. o insanlara. yolun bahtın açık olsun sayın başkanım...
Avatar
Nevşehirli - 5 yıl önce
Başkan'ın bu kararına çok üzüldüm keşke acıgöl halkı buna izin vermeseydi acıgöle bakışımızı değiştiren asil adam daha çok erkendi ama kararına saygı duymak lazım
Avatar
abariiiiiii - 5 yıl önce
bu işte bir ali cengiz oyunu var gibi geliyor cumaya kadar başka başka adaylar çıkabilir
Avatar
SİYASETTE ACIGÖL ÖRNEĞİ - 5 yıl önce
acıgöl belediye başkanlarının bu güzel tavrı tüm siyasetçilere örnek olmalı. 1994-2004 yıllarında görev yapan nuri biçer de kendi isteği ile 2004'te aday olmamıştı. şimdi de ismail çavuşoğlu aynı geleneği sürdürdü. tebrik ederim. diğer siyasetçilere örnek olsun.
Avatar
B@y ACıgöLLü - 5 yıl önce
cokk kotu olduu allah hakkında hayırlısını versin
Avatar
Hüseyin damar - 5 yıl önce
Başkanım yaptıgınız bunca hizmetten dolayı tşk ler ama ben bu kararınıza karşıyım bir dönem daha derdim taktir tabiki sizin sagılarımla
Avatar
ahmet yavaş - 5 yıl önce
bence acigöl için çok büyük bir kayip çok geç olmaz kayipin anlaşilmasi.
Avatar
VATANDAŞ - 5 yıl önce
yaptiği hi̇zmetlerden dolayi başkana teşekk ederi̇m. darisi hahan paşaya i̇nşallah