banner461
banner195

Çavuşoğlu milletvekili aday adayı olacak mı?

İki Dönem Acıgöl Belediye Başkanlık görevini yürüten İsmail Çavuşoğlu, 7 Haziran 2015 tarihindeki seçimlerde AK Parti'den milletvekili aday adayı olup olmayacağı Nevşehir kamuoyunda konuşuluyor.

Çavuşoğlu milletvekili aday adayı olacak mı?
13 Şubat 2015 Cuma 11:15

banner143
banner134
NEVŞEHİR/FİB HABERAcıgöl ilçesinde 2 dönemdir AK Parti'den belediye başkanı seçilen ve son seçimlerde yeniden aday olmayan İsmail Çavuşoğlu için yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimlerinde Aday adayı olup olmayacağı merak konusu.

Çavuşoğlu Aday Olacak mı ?

7 Haziran Genel Seçim süreci hızla sürerken iki dönem AK Parti'den Acıgöl Belediye Başkanlığı görevini yürüten İsmail Çavuşoğlu Aday adayı olacak mı?

AK Parti kurulduğundan bu yana aldığı yüksek oylarla dikkat çeken ve AK Parti'nin kalesi olarak gösterilen yine En son 30 Mart Yerel Seçimlerin de toplam %75.3 oy alarak Türkiye genelinde AK Parti adına büyük bir başarıya imza atan Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde vatandaşlar Artık Acıgöl ilçemizde Bir Milletvekili çıkarma zamanıdır şeklinde arzularını dile getirirlerklen  bunu sandıkta verdiğimiz oylarla fazlasıyla hak ettiğimizi düşünüyoruz şimdi sıra büyüklerimizde Acıgöl den bir Milletvekili istiyoruz diyorlar.

Bu beklentinin iyice su üzerine çıkması sonrasında şimdi tüm gözler İki dönem Acıgöl de Belediye Başkanlığı görevini yürüten İsmail Çavuşoğlu'na çevrildi.

Şu ana kadar gelişmeleri uzaktan takip ederek ser verip sır vermeyen İsmail Çavuşoğlu Aday Adayı Olacak mı ?

Tüm bu soruların cevabı için Bekleyip görelim...
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatih Aydın - 3 yıl önce
Inşallah olur bu vatanin boyle insan evlatlarina ihtiyaci var yolu acik olsun
Avatar
yakışır - 3 yıl önce
olsun çokta iyi olur adam gibi adam vekillik yakısır çavuşoğluna
Avatar
kadir basar - 3 yıl önce
Acigol un millet vekiline ihtiyacı var çavuşoğlu buna uyar bencede