banner461
banner195

CHP Acıgöl Teşkilatına Yeni Bina

Haziran ayındaki genel seçime yönelik hazırlıklarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Teşkilatları teşkilatlanma çalışmalarının yanında özellikle ilçe merkezlerindeki teşkilatların fiziki ortamlarını da daha modern hale getirme gayreti içerisinde. Acıgöl ilçe başkanlığı yeni binasına taşındı.

 CHP Acıgöl Teşkilatına Yeni Bina
05 Şubat 2015 Perşembe 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayındaki genel seçime yönelik hazırlıklarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisi Teşkilatları teşkilatlanma çalışmalarının yanında özellikle ilçe merkezlerindeki teşkilatların fiziki ortamlarını da daha modern hale getirme gayreti içerisinde. Acıgöl ilçe başkanlığı yeni binasına taşındı.

CHP Acıgöl ilçe başkanlığının yeni binası düzenlenen yemekli bir program ile açıldı. Açılışa CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in yanı sıra, CHP Acıgöl ilçe Başkanı Halil Aytekin, Parti il ve ilçe yöneticileri ile Cumhuriyet Halk Partili vatandaşlar katıldı.

Halkın büyük ilgi gösterdiği yeni parti ilçe binasının açılışının son derece güzel bir ortamda gerçekleştirildiğini kaydeden İl Başkanı Kamil Gülmez, Acıgöl ilçesinde partinin öncekine nazaran daha iyi ve modern bir binaya kavuşturulmasındaki katkılarından dolayı İlçe Başkanı Halil Aytekin ve beraberindeki ilçe yönetimine teşekkür ettiklerini dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
acıgöllü - 3 yıl önce
arkadaşlar müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz siz yanlış yere dükkan açmışınız...