banner461
banner195

CHP amblemi ile Koyunlarını boyadı ...Tartışma Başladı...

Balıkesir’in Savaştepe ilçesinde 25 yıldır hayvancılık yapan CHP İlçe eski Başkanı 45 yaşındaki Metin Arslan, 50 koyununu tek tek kırkarak CHP’nin amblemi “altı ok*” şeklinde boyadı.

CHP amblemi ile Koyunlarını boyadı ...Tartışma Başladı...
22 Ekim 2014 Çarşamba 20:24

banner143
banner134

 Balıkesir’in Savaştepe ilçesinde 25 yıldır hayvancılık yapan CHP İlçe eski Başkanı 45 yaşındaki Metin Arslan, 50 koyununu tek tek kırkarak CHP’nin amblemi “altı ok*” şeklinde boyadı.

“CHP aşığı” olduğunu söyleyen 4 çocuk babası Metin Arslan, koyunlarını farklılık yaratmak için bu şekilde boyadığını belirtti.

Uzun yıllar Savaştepe CHP İlçe Başkanlığı’nı yürüten ve yakın zamanda bu görevini bırakan Arslan,“CHP Türkiye’nin partisidir. Buna her kesimden vatandaş sahip çıkmalı. Bir farklılık olsun diye koyunlarımı bu şekilde boyadım. CHP de farklı bir parti. Her insanın, her canlının, bütün Türkiye Cumhuriyeti’nin CHP’ye ihtiyacı var. CHP artık iktidar olmak zorunda” diye konuştu.

* 1931′de CHP’nin bayrağı olarak benimsenen “altı ok” amblemi, Anayasa’da yer alan ve Atatürk ilkeleri olarak bilinen “Cumhuriyetçilik, Halkçılık, Milliyetçilik, Laiklik, Devletçilik ve İnkılapçılık”ı sembolize ediyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yağız Gelendost - 4 yıl önce
Mundar olmasın hayvanlar bir bilene sormak gerek :)
Avatar
xxx - 4 yıl önce
oy atan bazı kesimlerin koyun olduğu söyleniyordu kimin koyun olduğu belli oldu cehape :)
Avatar
ayinesi iştir lafa bakılmaz - 4 yıl önce
ayine iştir lafa bakılmaz derler işte bu cuk oturmuştur