banner461

CHP Avanos Teşkilatı İhsanoğlu İçin Stant Açtı

CHP Avanos İlçe Teşkilatı 10 Ağustos tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ortak aday olan Ekmeleddin İhsanoğlu'nu tanıtmak amacıyla yaptığı çalışmaları sürdürüyor.

banner503
CHP Avanos Teşkilatı İhsanoğlu İçin Stant Açtı
05 Ağustos 2014 Salı 10:32

banner143
banner134

 Bu amaçla gündüz köy ve kasaba ziyaretlerinde bulunan CHP İl ve İlçe Teşkilatı, Kadın Kolları, Belediye meclis üyeleri ve İl Genel Meclisi üyesi Tayfun Ceyhan bu akşam saatlerinde Avanos Asma Köprü başında stant açarak seçim hazırlıklarını sürdürüyor. Stantta Ekmeleddin İhsanoğlu'nu tanıtan broşür ve dergileri de sergileyen CHP grubu isteyen vatandaşlara basılı tanıtım evraklarını da veriyor.
CHP İlçe Başkanı Alper İbaş tanıtım için ayrılan yasal sürenin sonuna kadar parti olarak çalışmalarını gündüz köy ve kasaba ziyaretleri, akşamları ise stant açarak sürdüreceklerini ve Ekmeleddin İhsanoğlu'nun kazanması için ellerinden geleni yapacaklarını iletti. İbaş açtıkları stanta halkın ilgisinden memnun olduklarını da belirtti.

Habr:Avanos Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Mchp liler - 6 yıl önce
Size kankanız MHP yeter
Avatar
Olur - 6 yıl önce
Önce bi batırdığınız kızılırmağı temizleyin güzelim avanosu mahvettiniz sıra Türkiye yemi geldi gerçi buna topunuzun gücü yetmez kıdeminizde yetmez yüzde 60 RTE yapacak bişi yok masraf bari etmen
Avatar
hasan - 6 yıl önce
chp li solcular bu adam laiklige aykırı işler yapıyo anayasa mahkemesine gidin iki yüzlülük yapmayın