banner461
banner195

CHP de Müjgan Göktaş Sesleri

Cumhuriyet Halk Partisinde merkez belediye başkan adaylığı için adı geçen bayan adayın Eczacı Müjgan Göktaş olduğu belirtiliyor.

 CHP de Müjgan Göktaş Sesleri
24 Eylül 2013 Salı 10:33

banner143
banner134

 CHP de Müjgan Göktaş Sesleri

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinde merkez belediye başkan adaylığı için adı geçen bayan adayın Eczacı Müjgan Göktaş olduğu belirtiliyor.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Avukat Ahmet Göktaş’ın eşi olan Eczacı Müjgan Göktaş’ın henüz bu konuda konuşmanın erken olduğunu belirttiği gözlenirken, Merkez ilçe başkanı Semasi Yücel’in Nevşehir belediye başkanlığı için sürpriz bir bayan adayımız var açıklamasının ardından öne çıkan ismin Müjgan Göktaş olduğu ifade ediliyor.

Henüz iktidar partisinde bile bayan belediye başkan adayından bahsedilmezken, Cumhuriyet Halk Partisinin bu girişiminin ilimiz merkezindeki bayanlar arasında nasıl bir ilgi uyandıracağı ise merak konusu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mesut butan - 5 yıl önce
insallah müjgan ablam insallah
Avatar
İNSANLIK... - 5 yıl önce
allah yolunu açik etsin müjgan ablam..başarılar dilerim...
Avatar
ÖĞRETMEN - 5 yıl önce
yorumlara dikkat ederseniz hep abla diye hitap ediyoruz. nevşehirli olmamasına rağmen gerek yardımseverliliği ile gerek sıcakkanlı ve vatandaşa güleryüzü ile -- siyasi görüşüme uymamasına rağmen-- kesinlikle belediye başkanımız olmasını ister ve dilerim.. yolun açık olsun müjgan hanım
Avatar
eskili - 5 yıl önce
çok güzel olur ankarada istanbulda işlerimizi hemen halleder..