banner461

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve İl Başkanları Nevşehir’de Toplanacak

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve Türkiye genelinden il başkanları Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bir araya gelecekler.

banner503
CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve İl Başkanları Nevşehir’de Toplanacak
13 Ağustos 2015 Perşembe 23:59

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl ve Türkiye genelinden il başkanları Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde bir araya gelecekler.

Hacıbektaş-ı Veli’yi Anma Kültür ve Sanat Etkinlikleri öncesinde gerçekleştirilecek olan toplantının ardından toplantıya katılan heyet törenlere de katılacak.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan toplantının bundan sonraki yıllarda da törenler öncesinde geleneksel hale getirileceğini söyledi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl’ün başkanlığında 15 Ağustos 2015 Cumartesi günü Gülşehir Kartal Otel’de bir araya gelecek olan Parti üst düzey yöneticileri ile İl Başkanlarının Hacıbektaş-ı Veliyi anma kültür ve sanat etkinlikleri öncesinde Ülke genelindeki sorunları da istişare fırsatı elde edeceklerine dikkat çeken İl Başkanı Gülmez, Gülşehir’deki toplantıya katılacak olan heyetin 16 Ağustos 2015 günü gerçekleştirilecek olan törenlere de katılım sağlayacaklarını dile getirdi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.