banner461
banner195

CHP Hacıbektaş’ta Aday Adaylarını Tanıttı

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Başkanlığı ve Hacıbektaş ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda Milletvekili aday adayları tanıtıldı.

 CHP Hacıbektaş’ta Aday Adaylarını Tanıttı
20 Mart 2015 Cuma 16:38

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığı ve Hacıbektaş ilçe başkanlığı tarafından düzenlenen organizasyonda Milletvekili aday adayları tanıtıldı.

Hacıbektaş Belediyesi toplantı salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına Cumhuriyet Halk Partili Nevşehir Milletvekili aday adayları Mehmet Değirmenci, Bülent Tekiner, Cuma Yorgancı, Hakim Demirci, Mehmet Seyhan Duru, Serkan Sağlamer Hacıbektaş ilçe teşkilatı mensuplarına ve partililere kendilerini tanıttılar.

Aday adaylarının tek tek konuşarak ilçe teşkilatına seslendikleri tanıtım toplantısına İl Başkanı Kamil Gülmez ve il yönetim kurulu üyeleri de katıldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kürşad - 3 yıl önce
fala bence nevşehirde chp nin hiç şanzsı yok chp liler yapması gereken mhp ği desdeklemesi gerek eğer desdek vermezse 3 o olur gene nevşehirr kayıp edeçekdir eğer akp den kurtulmak isteniyorsa hangi parti nerede şanzlı ise ona yüklenmesi gerek haydi chp liler sizlerin nevşehirde hiç bir şanzsınız yok onun için mhp diyelim bu akp lilerden kurtulalım