banner461
banner195

CHP İl Başkanı Göktaş:"Türkiyede Kararsızlar Tavan Yapmış Durumda...!"

Ülkemizde kararsız seçmen sayısının son dönemlerin en yüksek seviyesine ulaştığını belirten Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Göktaş, hedeflerinin bu kararsızların oyunu alabilmek olacağını söyledi.

CHP İl Başkanı Göktaş:
11 Nisan 2013 Perşembe 11:50

banner143
banner134

 Bu sonucun ülkemizde yapılan anketlerle ortaya konulduğunu belirten Cumhuriyet Halk Partisi il Başkanı Av. Ahmet Göktaş, % 35 – 40 seviyelerine ulaştığı belirtilen kararsızların oylarını alan siyasi partinin zaten iktidar olabileceğini dile getirdi.

Göktaş, “Ülkemizde yapılan anketlere göre şu an siyaseten kararsızların oranı son dönemlerin en üst seviyelerine çıkmış durumda. Anketlere göre ülkemizde şu an % 35 – 40 oranında bir kararsız oy var. Bu insanlar kime oy vereceğini bilemiyor. Cumhuriyet Halk Partisi olarak kararsızların bu oylarına talibiz. Bunun için çaba sarf edeceğiz. Zaten kararsızların oylarını alan siyasi parti iktidar olur. Düşünsenize % 20 dolayında oy alan partimiz kararsızların oyunun büyük bir bölümünü almış olsa zaten iktidar. Bunu bir başka siyasi parti de yapsa durum böyle. Ülkedeki bu boşluğu doldurabilen iktidar olacak. Bizim öncelikli ödevimiz bu olmalı. Partililer olarak bunun için çaba sarf etmeliyiz” dedi.
Haber:Ali Çamur


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.