banner461
banner195

CHP İl Başkanı Gülmez’den Açıklama

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de 65 yaş üzeri insanların kanunen hakkı olmasına karşın halen toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanamadıklarına dikkat çekti.

CHP İl Başkanı Gülmez’den Açıklama
25 Mart 2015 Çarşamba 15:27

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Nevşehir’de 65 yaş üzeri insanların kanunen hakkı olmasına karşın halen toplu taşıma araçlarından ücretsiz olarak yararlanamadıklarına dikkat çekti.

Konunun zaman zaman kendilerine iletilmesine, bu konuda bazı girişimlerde bulunulmasına karşın halen 65 yaş üzeri vatandaşların toplu taşıma araçlarından ücretli olarak yararlanabildiklerine değinen Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Gülmez, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünü, Nevşehir Valiliğini ve Nevşehir Belediyesini bu konuda kanunlara uygun yeni bir düzenleme yapmaya çağırdı.

İl Başkanı Kamil Gülmez, “65 Yaş üstü insanlarımızın Nevşehir’deki en büyük sorunlarından biri de Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünün genelgesine rağmen toplu taşıma araçlarından ücretsiz yararlanamamaları. Bu konudaki arkadaşlarımız Valiliğe, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne ve Belediyeye müracaat etmelerine karşın olumlu bir sonuç elde edemediler. Bu konunun ilgi kurumlarca tekrar gözden geçirilerek 65 yaş üstü insanlarımızın kanunen elde ettikleri hakkın kendilerine tanınmasını istiyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
alper tunc - 3 yıl önce
cok bir pekmez yedin
yav bide cikmis adam diye konusuyorsuyorsunuzya.
chpnin en iyi adami abdullah cevdetti
oda maceristandan damizlik erkek getirip chplileri asiladi