banner461
banner195

CHP İnce Eleyip, Sık Dokuyacak

30 Yıla yakın bir süredir Nevşehir’den Milletvekili çıkaramayan Cumhuriyet Halk Partisinde en az bir milletvekili çıkarabilmenin ince hesapları yapılıyor.

CHP İnce Eleyip, Sık Dokuyacak
09 Nisan 2015 Perşembe 16:50

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) 30 Yıla yakın bir süredir Nevşehir’den Milletvekili çıkaramayan Cumhuriyet Halk Partisinde en az bir milletvekili çıkarabilmenin ince hesapları yapılıyor.

H. Bülent Tekiner’in ilk sırada, Dr. Cuma Yorgancı’nın ikinci sırada, Mehmet Değirmenci’nin ise üçüncü sırada yer aldığı CHP Nevşehir Milletvekili aday sıralaması ile 7 Haziran seçimlerine hazırlanacak olan Cumhuriyet Halk Partisinde özellikle ilk sırayı adayı Bülent Tekiner’in daha önceki dönemden de gelen tecrübesiyle birlikte bu dönem seçime daha iyi bir hazırlık süreci için hazırlandığı gözleniyor.

Parti genel merkezi yönetimi ile de istişarelerde bulunan ve seçim sürecinde etkin bir tanıtım ve Propaganda çalışması yapmayı planlayan CHP Nevşehir Milletvekili adayı H. Bülent Tekiner’in 29 Mart tarihinde gerçekleştirilen ön seçimin ardından Ankara’da hazırlıklarını sürdürdüğü gözleniyor.

Önümüzdeki hafta başından itibaren diğer adaylar Cuma Yorgancı ve Mehmet Değirmenci ile birlikte sahaya inmeye hazırlanan Bülent Tekiner’in sempatik kişiliğine de güvendiği gözleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ürgüplü - 3 yıl önce
Bülent beye ve chp basarılar dilerim
Avatar
Yusuf - 3 yıl önce
Yolun acık olsun güzel insan basarılar.
Avatar
Nevşehir'den - 3 yıl önce
Sizi Nevşehir'den milletvekili çıkarmak için sandık başına gitmek beni şimdiden heyecenlandırıyor Allah yokunuzu açık etsin
Avatar
Misafir - 3 yıl önce
siz derin bi uykuya yatın acak belki ruyanizda gorursunuz bi tane milletvekili cıkarmayı
Avatar
filinta mustafa - 3 yıl önce
önceki seçim sonuçlarına bir bakın bence chp de mhp kada iddalı chp mhp yi geçer adayı iyi . biz yiyie iyi kötüye kötü deriz hatta fahri ertik daha iyidi. mhp ile chp iyi yarılır kim geçer bilmem ama akparti yine 3 olur
Avatar
Ürgüp - 3 yıl önce
çift dikişte atılsa 4 dikişte atılsa nevşehirde chp vekil çıkaramaz çok çok çok zor
Avatar
KAPADOKYA - 3 yıl önce
babasının oglu başarır,haydi nevsehir vefa borcunusu ödeyin nevsehirin yükselen sesi olsun tekiner