banner461
banner195

CHP Kozaklıdan Umutlu

Cumhuriyet Halk Partisi il başkanlığı ve Kozaklı ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen yemekli tanıtım toplantısına katılım Cumhuriyet Halk Partili yönetimi de, Milletvekili aday adaylarını da umutlandırdı.

 CHP Kozaklıdan Umutlu
13 Mart 2015 Cuma 16:58

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi il başkanlığı ve Kozaklı ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen yemekli tanıtım toplantısına katılım Cumhuriyet Halk Partili yönetimi de, Milletvekili aday adaylarını da umutlandırdı.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in yanı sıra il ve ilçe yönetimlerinin de katıldıkları yemekli Milletvekili aday adayları tanıtım toplantısına bayanların yoğun ilgi göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Yaklaşık 400 kişinin katıldığı Kozaklı ilçesindeki toplantıda Milletvekili aday adayları Bülent Tekiner, Mehmet Değirmenci, Hakim Demirci, Cuma Yorgancı, Fahri Ertik, Serkan Sağlamer ve Mehmet Seyhan Duru kısa kısa söz alarak kendilerini tanıtma fırsatı elde ettiler.

CHP İl Başkanı Kamil Gülmez, Kozaklı ilçesinde yoğun ilgi gören aday adayı tanıtım toplantısına büyük ilgi gösteren tüm Partililere teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.