banner461
banner195

CHP Merkezden Umudunu Kesti

Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçimlere 1.5 ay kala ilçelere ağırlık vermeye devam ediyor. İl Merkezinden umudunu kesmiş görünen Partide ilçelerde seçim çalışmaları daha yoğun durumda.

CHP Merkezden Umudunu Kesti
15 Şubat 2014 Cumartesi 18:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi yerel seçimlere 1.5 ay kala ilçelere ağırlık vermeye devam ediyor. İl Merkezinden umudunu kesmiş görünen Partide ilçelerde seçim çalışmaları daha yoğun durumda.

Nevşehir Merkezden ziyade Ürgüp, Avanos, Hacıbektaş ve Derinkuyu ilçelerine daha fazla ağırlık verdiği gözlenen Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir Merkezde henüz seçim bürosu açacağı bile belirsiz.

Ürgüp, Avanos ve Derinkuyu ilçelerinde seçim bürolarını açan Cumhuriyet Halk Partisi Ürgüp’te Murat Boz, Avanos ilçesinde İsmet İnce, Derinkuyu ilçesinde ise Nihat Çiçek’i desteklemek için tüm imkanlarını seferber etmiş görünüyor.

Hacıbektaş İlçesinde iki dönemdir belediye başkanlığını yürüten Ali Rıza Selmanpakoğlu’nu da teşkilatlarıyla birlikte destekleyen Cumhuriyet Halk Partisinde Merkez adayı Serkan Sağlamer’in uzun süredir ortalarda görünmemesi de dikkatleri çekiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ali - 4 yıl önce
ürgüpde kızılcık şerbeti içilecek ve chp ye oy verilecek.başka yolu yok