banner461
banner195

CHP Milletvekillerinden Avanos İlçe Teşkilatına Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen, Parlamentolar Arası Değişim ve Diyalog Formu kapsamında“Ayrımcılık Konulu Diyalog Forumuna katılan CHP İstanbul 1. Bölge Milletvekili Dr. Ayşe Eser DANİŞOĞLU ve Bursa Milletvekili Doç.Dr. Aykan ERTEN Avanos CHP ilçe teşkilatına ziyarette bulundular.

CHP Milletvekillerinden Avanos İlçe Teşkilatına Ziyaret
11 Eylül 2013 Çarşamba 18:39

banner143
banner134
 Türkiye Büyük Millet Meclisi ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa olarak düzenlenen, Parlamentolar Arası Değişim ve Diyalog Formu kapsamında“Ayrımcılık Konulu Diyalog Forumuna katılan CHP  İstanbul 1. Bölge Milletvekili Dr. Ayşe Eser DANİŞOĞLU ve Bursa Milletvekili  Doç.Dr. Aykan ERTEN yoğun çalışmaları arasında Cumhuriyet Halk Partisi ilçe binasında partililerle buluşup ülke sorunları ve yerel seçimler üzerine konuştular.
 
CHP Avanos İlçe Başkanı C. Alper İBAŞve partililer gece saat 21:30’da yapılan ziyaretin kendilerini memnun ettiğini, yoğun parti kalabalığının parti binasında bulunmasının CHP’nin Avanos’ta toparlayıcı, birleştirici ve kurucu olduğunun göstergesidir. İstanbul Milletvekili Dr.Ayşe Eser DANİŞOĞLU yaptığı konuşmada böyle kararlı kadınlı, erkekli Avanos CHP örgütünü görmek bizi daha umutlandırdı, Ülkemiz gençleri Türkiye’ye sahip çıktılar. AKP iktidarının pervasız gidişine karşı duran hepimizi tebrik ediyorum, dedi. Söz alan Bursa Milletvekili Doç.Dr. Aykan ERTEN Nevşehir’in sorunlarını bildiğini, zaman zaman Nevşehir ilinde araştırma ve incelemeler yaptığını, ayrıca Avanos’un ayrı bir yeri olduğunu, tüm Avanos halkının önümüzdeki yerel seçimlerde CHP çatısı altında seçime katılacak adayına destek vereceğini duymak beni ve partililerimi mutlu etmektedir. Ayrı ayrı partilerden seçime gidildiği taktirde seçimi kaybettiğini gören ve bugün CHP çatısı altında yapılacak, seçime katılmaya destek veren ve yuvaya dönen demokratlara, aydınlara ve Avanos sevgisini yüreğinde taşıyan, Avanos’a sahip çıkan kadınına, kızına, çoluğuna, çocuğuna şimdiden teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin kazanması için çalışan herkesin katkısı bizim için büyük bir değerdir. Birleşmek kazanmanın başıdır. Birleşmeye katkıda bulunan herkes Türkiye’ye sahip çıkıyor demektir. Önümüzdeki seçim sonucunda kazanılan CHP’li Avanos Belediye Başkanlığını ziyaret etmek istiyorum. Toplantıya katılan parti yönetimi ve partililer milletvekillerinin gösterdiği gayrete teşekkür ettiler.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.