banner461
banner195

CHP Nevşehir Adayı Serkan Sağlamer iddialı konuştu

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Serkan Sağlamer 30 Mart Yerel seçimlerine ilişkin iddialı açıklamalarda bulundu.

CHP Nevşehir Adayı Serkan Sağlamer iddialı konuştu
03 Mart 2014 Pazartesi 13:16

banner143
banner134
CHP Nevşehir başkan adayı Serkan Sağlamer iddialı konuştu

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Serkan Sağlamer ,yerel seçim çalışmaları kapsamında,Nevşehir gündemin adresi FİB Haber Merkezini ziyaret etti.Sağlamer Biz bu memleketin bir insanı olarak sadece CHP nin değil AK partililerin MHP lilerin ve diğer partilerinde oylarına talibiz...

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Serkan Sağlamer “Bizim Anahtarımız Sevgi, Dostluk, Barış, Paylaşım ve Sosyal Belediyecilik” dedi.

Sağlamer Çalışacak Nevşehir Kazanacak...!


CHP olarak Nevşehir de iddialı olduklarını kaydeden Sağlamer, “çalışmalarımıza kısa bir zaman önce başladık. Ama gördüğümüz ilgi ve sevgi sorumluluğumuzu arttırıyor. Bizim Nevşehire borcumuz var. Borcumuzu da hizmet ederek ödeyeceğiz. Nevşehir de  yeni bir dönem başlatacağız. 

Kentin Çözümlerini Biliyorum

CHP Başkan Adayı Serkan Sağlamer, Cumhuriyet Halk Partisi’nin önce yerel seçimlerde, daha sonra da milletvekili genel seçimlerinde büyük başarı elde ederek, iktidar olacağını belirtti.
Seçimlerden önce Nevşehirlilerin gönlünü kazanmak istediğini dile getiren Sağlamer, Kentle barışığım kentin her sokağı ile barışığım. Kenti iyi biliyorum. Hatta İddia ediyorum diğer aday arkadaşlardan kenti daha iyi biliyorum. Kentin çözümlerini de daha iyi biliyorum.

Sosyal Projelere Ağırlık Vereceğiz

İnsan kaynaklı projelerimiz olacak. Halkın içerisinde olabileceği sosyal projelere yöneleceğiz. Nevşehirlilerin hoşuna gidecek ve katılım sağlayacağı projeler olacak. Hiçbir düşünceyi, hiçbir zihniyeti dışarıda bırakmayacağız. Gençlerimizle, ev hanımlarıyla, çalışanlarla, engellilerle birlikte olacağız, onların taleplerini yerine getireceğiz dedi.


FİB Haber Merkezi Genel Yayın Yönetmeni Fikret Çapacı ve İbrahim Uysal da seçimlerin ülkemiz şehrimiz için hayırlar getirmesini dileyerek Sağalamer e başarılar diledi...

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aksiseda - 4 yıl önce
serkan kardeşim her zaman zorları başarmıştır eminimki belediye başkanlığındada çok başarılı olacaktır yolun açık olsun
Avatar
nevsehirli - 4 yıl önce
gormezlikten gelerek gerceklerden kacilmaz iste baskan aslanlar gibi insallah 30 mart milat olucak yuru baskanim arkandayiz....