banner461
banner195

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

Cumhuriyet Halk partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayını açıkladı.

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
04 Kasım 2013 Pazartesi 17:18

banner143
banner134

 Kılıçdaroğlu Başkanlığında toplanana CHP Meclisi,Cumhuriyet Halk partisi Nevşehir Belediye Başkan Adayını Serkan Sağlamer olarak açıkladı.

Avanos Çalış Belde Belediye Başkan Adaylığına Ali Temiz,Avanos Özkonak Belde Belediye Başkan Adaylığına Ahmet Uyulur ve Nevşehir Merkez İlçeye bağlı Uçhisar Kasabası  Belde Belediye Başkan Adaylığına İbrahim Dağtekin isimleri aday olarak gösterilerek açıklandı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
uçhisar - 5 yıl önce
ibrahim dağtekin kesin kazanır. osman süslüyü zorlar ve yıkar doğru tespit...
Avatar
Nevşehirsporlu - 5 yıl önce
%5 oy alır ancak
Avatar
uchisarlılar - 4 yıl önce
ibrahim dagtekin kesin kazanır
Avatar
esnaf - 4 yıl önce
ibrahim dagtekin içimizden birisidir ibrahim dagtekin uchisara gelince uchisarda herşeyin degişecegi kesindir çünkü içimizden birisidir sorunlarımızı biliyor ve herşeyin içerisindedir secim sizin ama içimizden biri daha iyi bence
Avatar
misafir yorumcu - 4 yıl önce
ibrahim dağtekin esnaf birisidir yıllardır nevşehir ve uchisar sorunları hepsini biliyor ve bu sorunlarla karşılaşmış kişidir. ondan dolayı ibrahim dagtekin seçilmesi il ve ilçe için çok iyi olcaktır yararlı işler yapcağından eminim bizzat ben kendisini tanıyorumm.oylarr ibrahi̇m dağteki̇ne .
Avatar
halk - 4 yıl önce
mevcut başkana ve ekibine destek verdik te ne oldu seçimlerde 3 ay bu adamlara çalıştık sonuç sıfır yolun açık olsun ibrahim bey şayet kazanırsan hüseyini süslü koruyabilecekmi