banner461
banner195

CHP Nevşehir İl Teşkilatından Mustafa Uğur’a Destek…!

Nevşehir'de düzenlenen Akil İnsanlar toplantısında tepkisini sert bir dille Heyet Başkanı Ahmet Taşgetiren'e gösteren Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi'ne Chp İl Teşkilatından destek geldi.

CHP Nevşehir İl Teşkilatından Mustafa Uğur’a Destek…!
22 Nisan 2013 Pazartesi 12:55

banner143
banner134

 18 Nisan tarihinde Nevşehir iline gelerek sivil toplum örgütleri ile bir toplantı gerçekleştiren Akik İnsanlar heyetine, "Biz kurtuluş savaşında bu ilin dört kapısından kınalı kuzular gönderdik, şimdi bizi teröristlerle barışa ikna etmek için bu ilin kapısından akil adamlar geliyor. Çözüm bu değil" diyerek Türkiye'nin gündemine oturan Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur'a bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir İl Teşkilatı'ndan geldi.

 

CHP Nevşehir Teşkilat Başkanı GÖKTAŞ ve beraberindeki parti yöneticilerinin de katıldığı ziyarette konuşan Göktaş; "Sizleri ziyaret etmekten gurur duyuyorum. Özellikle Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğüne, Misak-ı Milli sınırlarımıza bağlılığınızı, anayasamızın değiştirilemez ilkelerine ve Ulu Önder Atatürk'e karşı samimi duygularınızdan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Mustafa Uğur'un tepkisi, 'bu iş olmazsa kan dökülecek' diyenlere en büyük cevaplardan birisi olmuştur." dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Şube Başkanı Mustafa Uğur ise; "Üzerinde yaşadığımız ve şehit kanları ile sulanmış bu topraklarda yaşamanın karşılığında bizim yaptıklarımız ve gösterdiğimiz tepkiler  bir şey değil, ülkemiz şu günlerde bölünme riskine karşı büyük bir tehlike ile karşı karşıyadır. Burada en büyük görev ise yine vatan sevdalılarına düşmektedir. Bizler uyumayacağız, her zamankinden çok çalışacağız, üreteceğiz ve mücadeleden asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
CHP İL BAŞKANINI KINIYORUM - 5 yıl önce
mustafa uğur o toplantıda bir eleştiri, görüş, öneri ya da çözüm sunmuş değil. eğer öyle olsa idi, en azından düşünce ve ifade özgürlüğüne saygı için ben de kendisini desteklerdim. mustafa uğur o toplantıda "höt höt höt" tarzında bağırıp çağırmıştır sadece. bekaa'da apo ile kuzu sarması olan ulusalcı doğu perinçek'in avukatlığına soyunmuştur.
Avatar
MÜSLÜMANA KURT CHP/İP E KUZU - 5 yıl önce
bakara120 - sen onların milletlerine tabi olmadıkça ne yahudiler, ne de hıristiyanlar senden asla hoşnud ve razı olmayacaklar. de ki, gerçekten de allah'ın hidayeti, hidayetin ta kendisidir. şânım hakkı için, sana vahiyle gelen bu kadar bilgiden sonra, kalkıp da onların arzu ve heveslerine uyacak olursan, sana allah'dan ne bir dost bulunur, ne de bir yardımcı.