banner461
banner195

CHP Nevşehir'de En Az 1 Milletvekili Çıkartacak

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, 2015 Haziran ayında yapılması planlanan Milletvekilliği seçimlerinde Nevşehir’den 1 Milletvekili çıkarabilecek, hatta ikincisini de zorlayabilecek güçte olduklarını dile getirdi.

CHP Nevşehir'de En Az 1 Milletvekili Çıkartacak
11 Aralık 2014 Perşembe 16:32

banner143
banner134

 “1 Vekil Çıkaracağımıza, Hatta İkincisini de Zorlayacağımızı Düşünüyorum”

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Mehmet Değirmenci, 2015 Haziran ayında yapılması planlanan Milletvekilliği seçimlerinde Nevşehir’den 1 Milletvekili çıkarabilecek, hatta ikincisini de zorlayabilecek güçte olduklarını dile getirdi.

Hafta sonunda düzenlenen Program dahilinde ziyaret edilen tüm ilçelerde partililerin ve Vatandaşların Cumhuriyet Halk Partisine bu ilin ve Türkiye’nin ne denli ihtiyacının bulunduğuna bir kez daha şahit olduklarını kaydeden İl Başkanı Değirmenci, herkesin seçimi büyük bir sabırsızlıkla beklediklerine de işaret etti.

Değirmenci, “CHP İzmir Milletvekilimiz ve Parti Meclis üyemizle birlikte hafta sonunda ilçelerimizi gezme ve Partililerimizle buluşma fırsatı elde ettik. Bu gezilerimiz esnasında bir şeyi yakından gördüm ki, herkes önümüzdeki seçimler için çok heyecanlı. Bu seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi olarak 1 Milletvekili çıkaracağımızı, hatta ikincisini de zorlayacağımızı tüm partililerimizde ve Vatandaşlarımızın gözlerinde gördüm. Parti genel merkezimizin ilimize bu aşamada önemli destek vereceklerinden endişemiz yok” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
chp uyannnn - 3 yıl önce
chp nevşehir den an az bir milletvekilini nerden çıkartacak aceba, şapkadan mı yoksa kutudan mı :)))
Avatar
ürgüp - 3 yıl önce
2 kesin alır bence 3 ü zorlar hayaldi gerçek olacak
Avatar
Mehmet Doğrul - 3 yıl önce
ak parti yerel seçimlerde tam anlamıyla çuvalladı. 3 vekil ve iktidar gücüne rağmen nevşehir de birçok ilçede seçimi kaybetti. bu durumda mhp nin 1 vekil çıkarması süpriz olmaz. şapka ile chp kutu ile de akp oynar artık :)
Avatar
Nevşehirli - 3 yıl önce
chp'nin ne şapkayla ne de ayakkabı kutusuyla işi olmaz
Avatar
CHP YANLIŞ YOLDA - 3 yıl önce
CHP milletimizin Değerlerini özümseyemediği sürece daha çok nal toplar.Bu kafa yapısıyla aldığı oy bile çok fazla,laiklik söyleminden beslenen bir parti.
Avatar
ha ha - 3 yıl önce
ha ha ha...............
Avatar
abuz - 3 yıl önce
doğru.nevşeer 11 vekli çıkardığında chp.1 vekil çıkartırrrr
Avatar
metin şeş - 3 yıl önce
şu adamı ciddiye alıp haberini ne yapıyorsunuz ya kendi inanıyormu bakalım sahibinin sesi olan danışmanı gazeteci yazmıştır