banner461
banner195

CHP Nevşehir’den Milletvekili Adaylığı İçin İsmi Geçenler

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde milletvekili aday adayları hareketli saatler yaşamaya başladı.

CHP Nevşehir’den Milletvekili Adaylığı İçin İsmi Geçenler
12 Ocak 2015 Pazartesi 17:18

banner143
banner134
Cumhuriyet Halk Partisi’nde 7 Haziran 2015 Genel seçimlerinde milletvekili aday adayları hareketli saatler yaşamaya başladı.

 

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimler öncesinde 
AK Parti ve MHP’den sonra hareketliliğin yaşanacağı bir diğer siyasi parti de CHP olacak. CHP İl Başkanlığı görevinden istifa ederek milletvekili aday adaylığını açıklayan Mehmet Değirmenci’nin yanı sıra bir çok isim milletvekili aday adaylığına hazırlanıyor.

 

İşte CHP’den Nevşehir Milletvekili Aday Adaylığı için ismi geçenler;

 

Mehmet Değirmenci,

 

Bülent Yumuş,

 

Fahri Ertik,

 

Bülent Tekiner,

 

Serkan Sağlamer,

 

Bekir Ödemiş
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
selam - 4 yıl önce
kılıçtaroğnu aday yapın
Avatar
Sosyal demokrat - 4 yıl önce
mehmet değirmenci, fahri ertik, bülent tekiner ancak sıralama nasıl olur bilemem. bence olması gerekn 3 isim budur. serkan sağlamer için henüz çok erken. bülent yumuş ise bence adını telaffuz dahi ettirmesin. i̇l başkanı iken partinin yerlerde süründüğünü herkes biliyor. bence bir daha piyasaya çıkmasın kendisi. şahsi menfaat düşünenlerin sonu her zaman unutulmak olur. bunu unutmasın
Avatar
nevsehir - 4 yıl önce
Sıralama bülent tekiner bulet yumus mehmet degirmencidir
Zeki tekiner yillarca mesleği surece halka daima yardim eder daima savunurdu olu da ayni kisilik bulent yumus yikikvirane olan chp aldi tavan yaptirdi kimse inkar etmesin yalakalik yapmayin herkez neyin ne oldunu bilir mehmet deirmenci cok efendi mutavazi parti icin neler yapti capaladi yaptida birseleri degistirdi disiplin geldi fahri bu donek bir insan deyilmi evet inkar edilemez bekir odemis tam bir yalama o hic olmaz