banner461
banner195

CHP Özkonak Belediye Başkan Adayı Belli Oldu

CHP Özkonak Belde Belediye Başkan adaylığına Emekli Albay Ahmet Uyulur adaylık için CHP Avanos İlçe Başkanlığına başvurdu.

CHP Özkonak Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
23 Eylül 2013 Pazartesi 17:45

banner143
banner134

 CHP Özkonak Belde Belediye Başkan adaylığına  Emekli Albay Ahmet UYULUR adaylık için CHP Avanos İlçe Başkanlığına başvurdu.

 

Seçim çalışmalarına hız veren CHP Özkonak Adayını belirledi. Albay rütbesiyle ordudan emekli olan Ahmet UYULUR yıllardır ayrı kaldığı ama gönül bağını koparmadığı toprağı Özkonak beldesine döndü. Hemşehrilerinin isteği üzerine kendisinin de Özkonak aşığı olması nedeniyle gönlünden geçen Özkonak’a hizmet aşkı Cumhuriyet Halk Partisinden aday olmasını kesinleştirdi. CHP Genel Merkezi’nin yayınladığı genelge uyarınca hazırladığı dosyasını İlçe Başkanlığına teslim etti. CHP İlçe Başkanı C. Alper İBAŞ Emekli Albay Ahmet UYULUR’un partilerinden aday olmak için başvurusunun kendilerini memnun ettiğini ve belediye başkanı adaylığının Özkonak beldesine hayırlı olmasını diledi. E.Albay Ahmet UYULUR bölgenin en güzel beldesinin belediye başkanlığının bir onur olduğunu seçildiği takdirde yıllardır  beklenilen hizmetlerin yerine getirilmesiyle hemşerilerinin mutlu olacağının kendisinin de hemşehrilerine layık olacağını ayrıca aday olacak diğer adaylara da şimdiden başarılar dilediğini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ömer tutumlu - 4 yıl önce
30 yıl silahlı kuvvetlerin her türlü görevini başarıyla tamamlayan ahmet beyin beldeye çok yaralı hizmetler yapacağına inanıyorum..hayırlı olsun
Avatar
Mehmet Can BAŞ - 4 yıl önce @Ahmet UYULUR
lütfen tanımadığınız kişiler arkasından konuşmayın önce tanıyın sonra yorum yapın hobi olarak yapacak çok şey bu adam vefa borcunu ödemek için aday oluyor sen hobi diyorsun özkonak hobi bahçesi mi biraz düşünceli saygılı olun lütfen kimsenin arkasından konuşmayın...
Avatar
Ahmet UYULUR - 5 yıl önce
acaba orduya ne faydası olmuş ki özkonak için aday oluyor.
izinden izine geldiği bir kasaba emeklilikte hobi için yapılacak bir iş değildir.