banner461
banner195

CHP Seçim Stratejisini Belirledi

Nevşehir’de 30 Yıllık milletvekili çıkaramama hasretine bir son vermek için seçim çalışmalarına hız kazandıran Cumhuriyet Halk Partisi seçim stratejisini yaptığı bir toplantı ile belirledi.

 CHP Seçim Stratejisini Belirledi
15 Nisan 2015 Çarşamba 23:59

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de 30 Yıllık milletvekili çıkaramama hasretine bir son vermek için seçim çalışmalarına hız kazandıran Cumhuriyet Halk Partisi seçim stratejisini yaptığı bir toplantı ile belirledi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez, Merkez İlçe Başkanı Semasi Yücel, ilçe başkanları ve il genel meclisi üyelerinin yanı sıra CHP Nevşehir Milletvekili adaylarının da katıldığı toplantıda 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri öncesinde il genelinde hangi çalışmaların yapılması konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve önemli kararlar alındı.

CHP Nevşehir Milletvekili adayları Hilmi Bülent Tekiner, Dr. Cuma Yorgancı ve Mehmet Değirmenci’nin de yer aldığı toplantının ardından belirlenen çalışma programı çerçevesinde CHP’li Nevşehir Milletvekili adayları 50 güne yakın sürecek seçim çalışmalarına daha da hız verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
chp - 3 yıl önce
sağ partilerden usandım yeter artık nevşehire ne kattılar.bu sefer oyum chp ye.cehape diye küçümseyenlere artık karnım tok.
Avatar
Musti - 3 yıl önce
Geliyor geliyor chp geliyor
Avatar
MAHIR GEZMIS TUZKOYLU - 3 yıl önce
tek care chp sayin bulent tekiner tuzkoy akpye 3 o cekecek
Avatar
FİLİNTA MUSTAFA - 3 yıl önce
mhp li kardeşlerim kızıyor azda chp ye takılayım . 30 martta strateji varola yanaşmaktı bu seferd yanaşında ülke geneli oyunuzdüşsün. mhp herzaman chp den iyidir.
Avatar
sırrı - 3 yıl önce
İlk defa filintaya katılıyorum en iyi strateji mhp ye yanaşmak tabiki akp den menmun değillerse çünkü vekil çıkarma ihtimali yok denecek kadar az mhp ye yanaşırlarsa 2 alır mhp tabi akp nin ülke genelindeki düşüşü nevşehire de yansırsa ki yansır benim yorumlamam bu herkese başarılar