banner461
banner195

CHP Uçhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağtekin, Uçhisar’da Rüzgar Değişmeli

Merkeze bağlı Uçhisar kasabasında Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkan adayı olan İbrahim Dağtekin, yıllardır köklü bir değişimin yaşanmadığı Uçhisar’da değişime talip olduklarını belirtti.

CHP Uçhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Dağtekin,  Uçhisar’da Rüzgar Değişmeli
19 Şubat 2014 Çarşamba 17:58

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Merkeze bağlı Uçhisar kasabasında Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkan adayı olan İbrahim Dağtekin, yıllardır köklü bir değişimin yaşanmadığı Uçhisar’da değişime talip olduklarını belirtti.

Beldeye turizm açısından da son derece yararlı olacağını düşündükleri hamam ve havuz yapılması konusunda planlamalarının bulunduğunu ifade eden CHP Uçhisar belediye başkan adayı İbrahim Dağtekin, “Uçhisar’da rüzgar değişsin istiyoruz. Her şey turizm üzerine. Kimsenin ekmeği ile oynamayacağız. Güvercinlik vadisinde yürüyüş yolunu yapmayı istiyoruz. Vadilerimizi ışıklandıracağız. Beldemizde işsizlikle ilgili ciddi sorunlar yok. Beldemizdeki turistik tesislerimizde çok sayıda gencimiz çalışıyor. Beldemize hamam ve havuz yapılmasını istiyoruz. Bu beldemiz açısından büyük bir gereksinim. Biz kimseyi eleştirmek için aday olmadık. Sonuçta şu ana kadar göreve gelen belediye başkanlarımızda bu beldenin daha iyi yerlere gelebilmesi için iyi ya da kötü hizmetlerde bulundu. Kimseyi eleştirmeyeceğim. Ben turizmciyim. Yıllardır buraları hiç değişmedi. Her kesimin oyuna talibim” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
chp - 4 yıl önce
kolay gelsin başkanım bu defa uçhisar'da biz de varız diyeceğiz. uçhisar gençliği chp ye destek olacak. biz gençlerden 400 oy var devamını toparlamak size kalıyor. chp uçhisarda bir devrim yaratacak
Avatar
türkiyem - 4 yıl önce
arkandayız sonuna kadar başkanım
Avatar
uçhisarlı - 4 yıl önce
gerçekten takdir ediyoruz başkanım
Avatar
has ağa - 4 yıl önce
iosman bu memlekette başkanlık yaptıysa sen dört katı daha iyi yaparsın seni kutluyorum
Avatar
turizimci - 4 yıl önce
senin gibi cesaretli insanlara ihtiyaç var.aferin
Avatar
otobuscu - 4 yıl önce
Sonuna kadar kardesim seninle
Avatar
m.boztepe - 4 yıl önce
Sayin baskanim yolunuz açık kılıcıniz keskin olsun dostlarınizla çıktığınız başkanlık yolunda düşmanlarıniz daim selam dursun yolun acik olsun . UCHISAR SENINLE GURUR DUYUYOR
Avatar
efsane - 4 yıl önce
ibo iyi birisin ama kazan man zor yolun acık olsun hayırlısı ibom