banner461
banner195

CHP ve MHP Nevşehir Belediye Başkan Adaylarından Rektöre Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan Adayları, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

CHP ve MHP Nevşehir Belediye Başkan Adaylarından Rektöre Ziyaret
26 Şubat 2014 Çarşamba 13:42

banner143
banner134

 Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Nevşehir Belediye Başkan Adayları,  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç’ı makamında ziyaret etti.

CHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Serkan Sağlamer ve MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol ile beraberindeki heyetlerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç kendilerine teşekkür etti.  

Adaylıklarının hayırlı olması temennisinde bulunarak çalışmalarında başarılar dileyen Rektörümüz, ziyaretçiler ile fikir alışverişinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
sen nevşehirsin - 4 yıl önce
kendi evladına sahip çık.nevşehirde kendi yiğidi yokmu da dışardan adam geliyor burda başkanlık yapıyo acıyorum nevbşehirin halkına nevşehirli olmaktan utanıyorum
Avatar
hıı hhıı hıııııı - 4 yıl önce
kankalar buluşmuş sizmi memlekete sahip çıkacaksınız önce davanıza sahip çıkın
Avatar
ak kalem - 4 yıl önce
hasan paşanın niğdeli olması neyi değiştirir ki önemli olan nevşehire hizmet yapmak onu da allah razı olsun 10 yıldır yaptığı gibi bu 5 yıl da usta olarak yapacak mehmet varol da kimmiş gitsin o sürücü kursunu çalıştırsın ne anlar o belediyecelik hizmetinden 2 dönem milletvekilliğinden yıktık hala akılllanmadı bir de belediye başkanlığında yıkacağız ama o yine utanmaz gider yine milletveli adayı olur
Avatar
mehmet kaplan - 4 yıl önce
nevşehire nevşehirin adayı yakışır
Avatar
komik - 4 yıl önce
bbunlar ayrı ziyaretler arkadaşlar sevinmeyin bosuna
Avatar
onur - 4 yıl önce
varol baskanım
Avatar
avni fetheden - 4 yıl önce @ak kalem
değerli ak kalem. hasan ünver belediye başkanı olmadan önce çok mu anlıyordu belediyeceilikten. hasan ünver foto-muhabirdi. hala da anladığını pek sanmıyorum. anlasa adı yap-boz hasan olmazdı. mehmet beyi tanımam ama dürüst bir insan her işe hayırla bakar. saygılar.
Avatar
tarafsız - 4 yıl önce
benim anlamadığım husus şu. nasıl olurda tarafsız kalması gerekli bir rektörün siyasilerle bu kadar içli dışlı olur. sitedeki haberlere bakıyorum ya gençlik kolları ya adaylar ziyaret ediyo. boş kalınca ünver gidiyo ziyaretine. peki nevşehirde bu 3 parti ile samimi olan bir rektör olursa diyarbakırda, tuncelide, mardinde,vanda,şırnak'ta tuncel ve ekibi ile içli dışlı olup ykınlığını açık açık ortaya koyan rektörlere ne diyebiliriz. bir rektör tarafsız ve siyasete uzak olmak zorunda. böle çay partisi yapar gibi makan kullanmak ancak dernek başkanlarına yakışan birşey olur. nasıl olurda devletin bölesine büyük kurumundaki bir sorumlu bu kadar gereksiz hareketlerde bulunur. aklım almıyor...