banner461
banner195

CHP’de Aday Adayı Sayısı Artıyor

Haziran ayındaki genel seçimlere yönelik çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisinde şu ana kadar kamuoyuna aday adaylıklarını açıklayan isimlerin yanına yenileri katılıyor.

 CHP’de Aday Adayı Sayısı Artıyor
07 Şubat 2015 Cumartesi 16:13

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Haziran ayındaki genel seçimlere yönelik çalışmalarını sürdüren Cumhuriyet Halk Partisinde şu ana kadar kamuoyuna aday adaylıklarını açıklayan isimlerin yanına yenileri katılıyor.

Hatırlanacağı üzere şu ana kadar ilimiz genelinde 4 isim aday adaylığını açıklamış durumda. CHP Eski İl Başkanı Mehmet Değirmenci’nin yanı sıra Partinin daha önceki dönem il başkan adaylarından Hamdi Aydemir, Eski Merkez ilçe başkanı Hakim Demirci, Avanos eski belediye başkanlarından Mehmet Seyhan Duru ve Fahri Ertik milletvekilliği aday adaylıklarını açıklamışlar ve bu yönde de çalışmalara başlamışlardı.

2011 Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili adayı sıralamasında 3. sırada yer alan 1980 ihtilali döneminin Nevşehir Milletvekili ve il başkanı Merhum Zeki Tekiner’in oğlu Bülent Tekiner, 09 Şubat 2015 Pazartesi günü Nevşehir’e gelerek aday adaylığını açıklayacak.

Parti il binasında Saat 14.00’ da aday adaylığını açıklayacak olan Bülent Tekiner’in de katılmasıyla Cumhuriyet Halk Partisinden Nevşehir Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan isim sayısı 6’ya çıkacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 3 yıl önce
yakışır başkan gariban babası yigit adamın yigit evladı
Avatar
nevşehirli - 3 yıl önce
Çarle harbeo dergisinin sahibide aday olsun yakışır chp ye
Avatar
Osman yilmaz - 3 yıl önce
Bedel ödemiş insanın evladı Bülent Tekiner aday adayliginda başarılar dilerim. Herzaman sizin ve chp yanındayız.Saygılar.
Avatar
Yoldaş - 3 yıl önce
Ne bu ülke ne bu memleket zeki tekineri unutmadı..emaneti Bülent Tekiner'e tam destek
Avatar
muşkaralı - 3 yıl önce
Nevşehir li rumuz lu adam seninmi bi adamlar yüzünden nevşehir bir adım ileri gidemiyor