banner461
banner195

CHP'de Sağlamer’den Başkası Yok Gibi

AK Parti de yaşanan aday enflasyonuna karşın CHP’de özellikle Nevşehir merkez belediye başkan adaylığı için tam bir belirsizlik söz konusu.

CHP'de Sağlamer’den Başkası Yok Gibi
01 Kasım 2013 Cuma 23:42

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) AK Parti de yaşanan aday enflasyonuna karşın CHP’de özellikle Nevşehir merkez belediye başkan adaylığı için tam bir belirsizlik söz konusu.

Cumhuriyet Halk Partili yöneticilerin üzerinde durduğu ve adı sır gibi saklanan bayan adaydan şimdilik bir haber yok. Bu bayan adayın belediye başkan adaylığını kabul etmemesi durumunda Cumhuriyet halk partisinin elinde sadece Serkan Sağlamer ismi kalıyor.

Kamuoyunda iyi tanınmayan, siyasi geçmişi nedir, ne değildir tam anlamıyla bilinmeyen Serkan Sağlamer’in belediye başkan adaylığında Cumhuriyet Halk Partisinin geçtiğimiz seçimlerdeki 3 bin dolayındaki oyuna ne katkı sağlayabileceği de koskoca bir soru işareti.

Sadece il merkezinde değil, ilçe ve beldelerde de aday bulmakta zorlandığı gözlenen, sadece Hacıbektaş ve Avanos ilçesinde hareketlilik yaşayabilen Cumhuriyet Halk Partisinin 2014 Mart ayındaki yerel seçimlerde il genelinde dişe dokunur bir oy artışı sağlaması da beklenmiyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ne çektin be kemal - 4 yıl önce
sağlamerede aday bulamadıkları için sadece sen aday ol bütün masrafları biz karşılarız aday bulamadık demişler.öyle aday olmuş