banner461
banner195

CHP’den Köy Muhtarlarına Mektup

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir il başkanlığı il genelindeki tüm köy muhtarlarına gönderdiği yazıda sorunlarının CHP’li il genel meclisi üyelerine bildirilmesi durumunda sorunların çözümü için girişimlerde bulunulacağı belirtildi.

 CHP’den Köy Muhtarlarına Mektup
04 Şubat 2015 Çarşamba 16:17

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir il başkanlığı il genelindeki tüm köy muhtarlarına gönderdiği yazıda sorunlarının CHP’li il genel meclisi üyelerine bildirilmesi durumunda sorunların çözümü için girişimlerde bulunulacağı belirtildi.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Kamil Gülmez imzasıyla gönderilen mektupta, “Sayın Muhtarım, Köyünüzün çeşitli sorunları olabilir. Bu sorunlar daha çok il özel idaresinin hizmetlerinden kaynaklanmaktadır. Sizler bu sorunların çözümü için ne kadar uğraş verseniz de bazen çaresiz kalabiliyorsunuz. Köyünüzün çoğu yatırımları il genel meclisinde görüşülerek kara bağlanmakta veya sorunlar anında çözümlenmeye çalışılmaktadır. Bu nedenle Cumhuriyet Halk Partisinden seçilen iki il genel meclisi üyemiz vardır. Bunlar Avanos ilçemizden Tayfun Ceyhan ve Hacıbektaş ilçemizden Osman Kılıç’tır. Partimizden seçilen il genel meclisi üyelerimiz sizlerin her türlü sorununuzda yardımcı olmaktadır. İl genel meclisi üyelerimizi her zaman arayabilir ve her türlü sorununuzda yardım talep edebilirsiniz” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan - 3 yıl önce
Sakın inanmayın sen hükümetmisin sorunu çözecek bunlara kanma muhtarım sorununuz hükümet ve akp çözer