banner461
banner195

CHP’li Aday Adayları Partili Bayanlara Tanıtıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Partili kadınlar bir araya gelirken, Milletvekili aday adayları da tanıtıldı.

CHP’li Aday Adayları Partili Bayanlara Tanıtıldı
07 Mart 2015 Cumartesi 17:05

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıda 8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Partili kadınlar bir araya gelirken, Milletvekili aday adayları da tanıtıldı.

Han Odası Saklı Bahçe’de düzenlenen toplantıya CHP İl Başkanı Kamil Gülmez’in yanı sıra, Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Eski, CHP Nevşehir Milletvekili aday adayları ile partili kadınlar katıldı.

Kahvaltılı toplantıda Cumhuriyet Halk Partisi Nevşehir Milletvekili aday adaylarından Bülent Tekiner, Mehmet Değirmenci, Mehmet Seyhan Duru, Fahri Ertik, Dr. Cuma Yorgancı kendilerine partili bayanlara tanıttılar ve seçim süreci ile ilgili duygu ve düşüncelerini de aktardılar.

CHP Kadın Kolları Başkanı Mukaddes Eski, toplantıya katılan bayanlar başta olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
.. - 3 yıl önce
Aman hırsız gibi olmasınlarda sarhoş gibi olsunlar
Avatar
yüksel - 3 yıl önce
chp kadın eşitliğine olan inancını verdiği yemekle göstermiş.
türkiye sizinle gurur duyuyor,iyi ki varsınız.
Avatar
Kemal Akgün - 3 yıl önce
milletvekili adayadaylatı halka yalan söylüyorlar ankarayagidersem şöyle yabacığım böyle yabacağım diyor bütün millet vekileri liderden habersiz adım dahi atamazlar bunun adıda demekresi saygılarımla