banner461
banner195

CHP’li gençler köyleri gelin gibi süslediler

Nevşehir’de örgütünün desteğini alarak ön seçimden galip çıkan Bülent Tekiner’e Gençlik ve Kadın Kolları’ndan büyük destek geliyor.

CHP’li gençler köyleri gelin gibi süslediler
20 Mayıs 2015 Çarşamba 21:02

banner143
CHP’li gençler köyleri gelin gibi süslediler
İlgili Galeriye Git
banner134

 CHP Hacıbektaş İlçe Gençlik Kolu üyeleri 7 Haziran seçimleri için çalışmaya devam ediyorlar. 

NEVŞEHİR (Hacıbektaş) -  Nevşehir’de örgütünün desteğini alarak ön seçimden galip çıkan Bülent Tekiner’e Gençlik ve Kadın Kolları’ndan büyük destek geliyor. Gerçekleştirilen propaganda çalışmalarının ön saflarında yer alan gençler ve kadınlar, Tekiner’in en büyük yardımcıları olarak ön plana çıkıyorlar. Kendisi de Gençlik Kolları’ndan gelen bir siyasetçi olan Bülent Tekiner de gençler ve kadınlara özel önem veriyor.

 

Yoğun bir seçim dönemi geçiren CHP’de milletvekili seçilmesine kesin gözüyle bakılan Bülent Tekiner’in ziyaret ettiği köyleri gençlik kolu üyeleri de ziyaret ederek, destek istiyorlar. Bu kapsamda başkan Çağdaş Bulut öncülüğünde köy çalışmalarına devam eden Hacıbektaş İlçe Gençlik Kolu üyeleri, Köşektaş ve İlicek köylerini CHP Bayrakları ve Bülent Tekiner pankartlarıyla adeta bir gelin gibi süsleyerek partilerinin oy oranını artırmak için çalıştılar. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.