banner461

CHP'li Havutça’dan Nevşehir Milletvekillerine Veryansın…

Hafta sonunda Nevşehir’de bulunan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, AK Partili Nevşehir Milletvekillerine veryansın etti.

CHP'li Havutça’dan Nevşehir Milletvekillerine Veryansın…
11 Ocak 2016 Pazartesi 13:14

banner143
banner134
“4 Yıl Boyunca Meclis Kürsüsünden Nevşehir’in Sorunlarının Dile Getirildiğini Görmedim”

NEVŞEHİR(MHA) Hafta sonunda Nevşehir’de bulunan CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, AK Partili Nevşehir Milletvekillerine veryansın etti.

Geçtiğimiz dört yıl boyunca Türkiye Büyük Millet Meclisi kürsüsünden Nevşehir’in sorunlarının gündeme getirildiği ve anlatıldığını görmediğine dikkat çeken CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, Nevşehir’in Mecliste temsil edildiğine inanmadığını da sözlerine ekledi.

Havutça, “Nevşehir’in sorunlarını geçtiğimiz dönem ben dile getirdim. Niğde Milletvekilimiz vardı Doğan Şafak o da zaman zaman Nevşehir’in sorunlarını dile getirmişti. O da çok ilgiliydi burayla. Onunla Niğde’ye de gidip geliyorduk. İktidar Milletvekillerinin Nevşehir’e gereken hassasiyeti göstermediklerini ben görüyorum. Bir defa Nevşehir’in mecliste konuşulduğunu ben görmedim. Hiç mi Nevşehir’in sorunu yok. İktidar Milletvekili olabilir ama Nevşehir’in sorunlarını, ihtiyaçlarını, toplumun yaşadığı sıkıntıları orada dile getirmesinin bir engeli yok. Dolayısıyla biz göreve hazırız Nevşehir içinde” ifadelerinde bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.