banner461
banner195

CHP’li Kadınlardan Nevşehir’in Asırlık Çınarlarına Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi İl Örgütü bir taraftan seçime hazırlanırken öte yandan Nevşehir’in Asırlık Çınarlarını da unutmuyor. CHP’li kadınlar, köy ve mahallelerde yaşayan yöre büyüklerini ziyaret ederek gönüllerini alıyor, dertlerini dinliyor.

CHP’li Kadınlardan Nevşehir’in Asırlık Çınarlarına Ziyaret
25 Mayıs 2015 Pazartesi 16:56

banner143
CHP’li Kadınlardan Nevşehir’in Asırlık Çınarlarına Ziyaret
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR – FİBHABER- Cumhuriyet Halk Partisi, Nevşehir genelinde yürüttüğü çalışmalarla dikkat çekmeye devam ediyor. Bülent Tekiner’i 7 Haziran’da Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndermeye hazırlanan CHP Örgütü, mahalle mahalle, köy köy gezerek vatandaşların sofralarına konuk olarak sorunlarını dinliyor, çözüm önerilerini ve projelerini anlatıyor.

Propaganda çalışmalarından arta kalan zamanlarda yörenin asırlık çınarlarını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyen CHP Kadın Kolları üyelerine, Milletvekili adayı Bülent Tekiner’in kız kardeşi Aylin Tekiner de destek veriyor. Acıgöl, Ürgüp ve Derinkuyu’dan sonra İl merkezinde gerçekleştirdikleri bu ziyaretler esnasında Nevşehir’in unutulmaya yüz tutmuş gelenek ve göreneklerini dinleme fırsatı yakaladıklarını belirten Aylin Tekiner, bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini söyledi.  


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.