banner461
banner195

CHP'li Mustafa Sarıgül vatandaşı yumrukladı! Şok Şok Şok

CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül Feshane'de kendisini eleştiren Trabzonlu vatandaşı onlarca kişinin gözü önünde yumrukladı.

03 Mart 2014 Pazartesi 14:40

banner143
banner134

 

Sarıgül'den vatandaşa fırça: Ya alkışla ya kaybol!

Feshane'de kendisini protesto eden vatandaşa yumruk atmasıyla gündeme gelen CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'den yine olay çıkardı.

Mustafa Sarıgül, Eyüp Sultan Meydanı'nda konuşmasını yaparken kendisinin alkışlamayan vatandaşı azarladı. 
CHP'nin adayı Sarıgül, kalabalığın arasında kendisini alkışlamayan bir kişiyi görünce, tepki gösterdi.
"YA ALKIŞLA YA KAYBOL"
Sarıgül, 'Tenekeden durma orada, ya alkışla ya kaybol. Ben bu alanda heyecanı olmayan bir adamı istemiyorum" dedi.

Sarıgül vatandaşı yumrukladı!CHP'den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olan Mustafa Sarıgül Feshane'de kendisini eleştiren Trabzonlu vatandaşı onlarca kişinin gözü önünde yumrukladı.CHP'nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de gerçekleştirilen Trabzon Günleri'ne katıldı.Sarıgül, AK Parti'yi ve Başbakanı kinayeli eleştirince salonda bulunan dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi. Salonda "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atılırken, Sarıgül'ün konuşmaları 'yuh' sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı. Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu.Başbakan'ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. . Ayrıca Sarıgül'ün moralinin bozukluğu da objektifle yansıdı.sarıgül yumruk,protesto,feshane,trabzon,mustafa,­saldırı,kavga,vumruk attı,izleyici,recep tayyiop erdoğan,sarıgül yuhalandıFeshane'de düzenlenen Trabzon Günleri'nde protestolar sonrası oldukça sinirli olduğu görülen Sarıgül, Feshane'de kendisini eleştiren Trabzonluyu onlarca kişinin gözü önünde yumrukladı.CHP'nin İstanbul Büyükşehir Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de gerçekleştirilen Trabzon Günleri'ne katıldı.

Sarıgül, AK Parti'yi ve Başbakanı kinayeli eleştirince salonda bulunan dinleyiciler tarafından sözü kesilerek protesto edildi. Salonda "Recep Tayyip Erdoğan" sloganları atılırken, Sarıgül'ün konuşmaları 'yuh' sesleriyle duyulmaz oldu. Sarıgül konuşmasını yarıda kesip kürsüden inmek zorunda kaldı. Sarıgül sahneden çıkış kapısına doğru ilerlerken protesto eden vatandaşa tepkisi sert oldu.

Başbakan'ı eleştirdiği için protesto edilen Sarıgül salondan çıkarken orada bulunun bir vatandaşa vurma anı kameralarca kaydedildi. . Ayrıca Sarıgül'ün moralinin bozukluğu da objektifle yansıdı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 4 yıl önce
bunlar böyle pi̇sli̇k aslinda göründüğü gi̇bi̇ deği̇ller.
Avatar
=) - 4 yıl önce
bu adam başkan olsun yanına gidilmez
Avatar
Sahte gülüş - 4 yıl önce
Alkışlamayan yumruğu yer dikkat bu olaylar çok geride kaldı zorla olmaz...
Avatar
kapadokya50 - 4 yıl önce
yorum yapanlar yattığı yerden konuşuyor..fib haberde nevşehiri bırakmış nelerle ilgileniyor...o görüntüyü iyi inceleyin...ayakkabı kutusundan bahseden yok
Avatar
Yılmaz Eser - 4 yıl önce
bir haber anca bu kadar taraflı yapılabilir bravo. başbakının azarladığı çiftçileri falan görmezden gelin kücücük bir olayı büyütüp sansasyonmuş gibi haber yapın!