banner461
banner195

Çöloğlu : “ AK Parti listesi Yine 3‐0 Yapar“

7 Haziran Genel seçimlerinde Nevşehirden AK Parti Milletvekili Aday adayı olan Abdurrahim Çöloğlu , FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında Önemli olanın dava ve Nevşehir'e hizmet olduğunu belirtti ve ekledi : " AK Parti listesi Yine 3‐0 Yapar"

Çöloğlu : “ AK Parti listesi Yine 3‐0 Yapar“
23 Mayıs 2015 Cumartesi 15:22

banner143
banner134
Milletvekili adayı gösterilmeyen Abdurrahim Çöloğlu'nun gerek listeler açıklandıktan sonra yaptığı açıklamaları gerekse seçim sürecinde sergilediği tavırları parti çevresinde AK Partililik felsefesi ve dava adamlığını ortaya koyan bir açıklama oldu şeklinde yorumlandı.


Sincan Belediye Başkan yardımcılığı görevinde iken Çok başarılı olması ve kamuoyu tarafından aday gösterilmesi ve kendisine büyük şans verilmesine rağmen Çöloğlu milletvekili adayları arasında olmamayı sorun olarak değil, kısmet ve liderliğin takdiri olarak değerlendiriyor.

 AK Parti listesi Yine 3-­0 Yapar...
7 Haziran Genel seçimlerinde Nevşehirden AK Parti Milletvekili Aday adayı olan Abdurrahim Çöloğlu , FİB Haber Merkezimize yaptığı açıklamasında Önemli olanın dava ve Nevşehir'e hizmet olduğunu belirtti ve 3 arkadaşını Meclis’e taşımak için var olan gücüyle çalışacağını söyleyerek Nevşehir'liye, millete ve ümmete olan sorumluluğunu yerine getireceğini ifade etti.


Çöloğlu Hayal kırıklığının acısını yaşamadan aday gösterilen arkadaşlarının sevincine ortak oluyor. Yeni Türkiye ve Nevşehir’in inşa sürecinde, Türkiye yeniden İstiklal Mücadelesi veriyorken önemli olanın şahsi olmadığını belirterek partililerine ve destekçilerine büyük resme bakmaları gerektiğini ifade ediyor.
Çöloğlu , yaptığı açıklamasında isimlerin çokta önemli olmadığını asıl olanın Davamız ve İstikrarın sürmesi olduğunu belirterek bende bu inandığım davama tarihi 7 Haziran Genel seçimleri öncesi destek olmak Adaylarımızla birlikte sahada çalışmak için buradayım. 7 Haziran a kadar buradayım oyumuda burada kullanacağım dedi.

Çöloğlu'nun izlediği ve sergilediği bu tutumu AK Parti kanadında ise "Örnek Dava Adamlığı Duruşu" olarak değerlendiriliyor.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.