banner461
banner195

Çözüm Sürecinde PKK’nın Muhatap Alınması Çözümsüzlüktür

İktidarın yürüttüğü Çözüm süreci ile ilgili bazı yanlışların yapılmaya devam ettiğine dikkat çeken Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Süreçte PKK’nın muhatap alınmasına karşın Doğu ve Güneydoğu’daki halkın dikkate alınmamasının büyük bir çözümsüzlük olduğunu söyledi.

Çözüm Sürecinde PKK’nın Muhatap Alınması Çözümsüzlüktür
30 Ocak 2015 Cuma 16:39

banner143
banner134
 Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir Çözüm Sürecinde PKK’nın Muhatap Alınması Çözümsüzlüktür

NEVŞEHİR(MHA) İktidarın yürüttüğü Çözüm süreci ile ilgili bazı yanlışların yapılmaya devam ettiğine dikkat çeken Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, Süreçte PKK’nın muhatap alınmasına karşın Doğu ve Güneydoğu’daki halkın dikkate alınmamasının büyük bir çözümsüzlük olduğunu söyledi.

Memur-Sen İl Temsilciliği olarak hiçbir siyasi partiye taraftarlık yapmak peşinde olmadıklarına işaret eden Memur-Sen İl Temsilcisi Mustafa Özdemir, toplumun beklentilerini, özlemlerini ve doğrularını dile getirip, bunları kamuoyu ile paylaşmayı sürdüreceklerinin de altını çizdi.

Özdemir, “Bugün Türkiye’nin en büyük sorunlarından biri çözüm sürecidir. Çözüm sürecinde PKK’nın muhatap olarak kabul edilmesi ve oradaki mütedeyyin kesimi yok saymak bizce başlı başına bir çözümsüzlüktür. Bunun Hükümet tarafından dikkate alınmasını bizde Memur-Sen olarak arzu ediyoruz. Bizim ülkemizin, toplumumuzun değerlerine sahip çıkmak adına hiçbir siyasi görüş farkı gözetmeden doğruları paylaşmaya, yapılan yanlışları eleştirmeye devam ediyoruz. Biz bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak toplumun beklentilerini, özlemlerini, doğrularını Kadim medeniyetimizden bize kalan mirası devam ettirme noktasında savunmaya devam ediyoruz ve bundan sonra da devam edeceğiz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
mustafa hoca - 3 yıl önce
kuzum yaşı itibari ile sendikacılık ne demek bir ögrensen .
Avatar
yusuf hoca - 3 yıl önce
akp arkandan çekildiği zaman sokakta gezemeiyeceksin .yeni halk egitim müdürü siyasetle gelen siyasetle gider.byyyyy
Avatar
haci hoca - 3 yıl önce
Bir dirhem sahsi kiymeti olmayan, parti ile adamlik taslayan zat. Sendikaciligi birakmmak mi istiyor yoksa. Yonetim icinde en caplisi da bu. Yonetimi dusunun gayri. Parti hatrina ebs liyiz. Yoksa üçün ...
Avatar
şahin bey - 3 yıl önce
bu ne cüret akp memur kolları. seni ham yaparlar.
Avatar
sendikacı - 3 yıl önce
konuşmalarınızı takdir ettim fakat yapılan torpillerde öğretmenlerin hakkı yenerken niye sustunuz. çözüm süreci çözümsüzlükte yenen haklar kul hakkı değil mi ? ülkede %80 okul müdürü eğitim birsen li. yazık günah böyle adalet olmaz olsun
Avatar
hayta yorumcu - 3 yıl önce
birisi bu zatı muhtereme sendikacılığı öğretsin yazık siyasette sanıyor kendisini o kadar siyasete meraklıysa akıl hocası kimse yapışsın eline eteğine bi şeyler olabilir galiba hoş sendikacı olmayı bile beceremeyen siyaset yapabilirmi mechul... saçları saçkıran eritti galiba yaştan yada emekten erimemiş.
Avatar
al sana geometri - 3 yıl önce
bunlar geometriyi çok seviyorlar,,,,israili mi muhatap,,,,üçgenlerin iç açıları gibi.....anlamaz...
Avatar
hakkı yenenler adına - 3 yıl önce
kimya normu açtırıp o koltuğa oturdun, acaba şimdi ne normu açtırmayı düşünüyorsun